Японія: готель на електриці з відходів

Японія: готель на електриці з відходів

В Японії відкрили готель Kawasaki King Skyfront Tokyo Rei, який на 100% забезпечується енергією, видобутою з відходів.

Як повідомляється, готель розташований в місті Кавасакі, за 50 хвилин їзди на громадському транспорті від центру Токіо. Це перший в світі готель з нейтральним рівнем викидів вуглецю – на 30% він працює на енергії, отриманій з пластикових відходів, а 70% потреб забезпечують шляхом переробки харчових відходів.

Також відомо, що в готелі використовують створену компанією Toshiba технологію H2Rex – це система водневих паливних елементів, яка перетворює водень в тепло і електроенергію без викидів вуглецю. Система підключена за допомогою трубопроводу, водень постійно надходить в потрібних обсягах, а ланцюжок поставок залишається безвуглецевим.

Працівники готелю відправляють на переробку залишені в номерах зубні щітки і гребінці – вони стають частиною пластикових відходів, перетворених у водень, що потім використовується в готелі.

Також в готелі вирощують власні продукти за допомогою гідропоніки (процес вирощування рослин без грунту) і фотосинтезу світлодіодних джерел світла. Наприклад, готель може вирощувати салат, який не містить пестицидів, у своєму вестибюлі.

Як повідомляється, за рахунок переробки відходів готель постачає 300 тис. кубометрів водню на рік, виробляючи 450 тис кВт/год електроенергії. Цієї кількості було б достатньо для 82 домогосподарств з чотирьох осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *