Яскраві пам’ятки Європи

Європа – прекрасна і неповторна. Вирушаючи в подорож в цю частину світу, можна скласти маршрут, який охопить найяскравіші пам’ятки різних країн. Це дасть можливість не зупиняти свій вибір тільки на одній державі або місті, а побувати в різних точках Європи та відвідати найяскравіші її місця.

Могутній Парфенон приверне вас своєю красою і величчю. Розташовується він Афінах, грецькому місті. Він являє собою пам’ятник найдавнішої культури народу Греції, який був побудований ще до нашої ери. Музою споруди цього храму виступила богиня Афіна. Щорічно це місце відвідує величезна кількість мандрівників з усього світу.

Засліплює своєю красою ратуша Брюгге. Вона являє готичний стиль міста. Дата її побудови відноситься до 15 століття. Так що місто здивує не тільки кількістю мостів і каналів, а й грандіозною архітектурою Cередньовіччя.

Подорожуючи Європою, не можна обійти символ Парижа – Ейфелеву вежу. Ця споруда одна з найбільш відвідуваних визначних пам’яток в усьому світі.

Дуже своєрідний пам’ятник поставлений в пам’ять про композитора Я. Сібеліуса. Він виконаний у вигляді з’єднаних великих труб з металу. Кількість цих труб досягає 600. Ян Сібеліус є важливою персоною, яка відбиває традиції музичної класики європейського суспільства. Цікавий і той факт, що крізь цей пам’ятник можна слухати музику вітру. Описати це дуже складно. Так що краще відвідати і почути самим.

Поціновувачам творчості неординарного Гауді обов’язково слід відвідати парк Гуель. Простір з лавками він зміг оформити так, що сюди хочеться повертатися знову. Химерні візерунки з мозаїки заворожують погляд.

Залишки Берлінського муру привернуть увагу любителів історії. Цей фрагмент зберігся для залучення туристів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *