Хорватія. Підготовка до поїздки

Читати перипетії вчорашнього дня…>>>

Для нас це була перша поїздка за кордон, тому підготовка відбулася все ретельно зважуючи. Прочитавши багато відгуків про відпочинок в Хорватії, було зрозуміло, що наш маршрут має пролягати до півострову Істрії, адже саме там, де море, там маю бути я;). Також, зрозуміли, що до Дубровніка ми не маємо ніякого бажання їхати;). Вже ставало приємніше, коли ми хоч і приблизно, але визначились із маршрутом.

Потім зайшли на досить зручні сайти booking.com та Airbnb, щоб вибрати житло, в якому будемо жити під час відпустки. Так, як ми без свого авто поки мандруємо, то вирішили зупинитись в одному місті, щоб дійсно відпочивати.

Отож, сезон відпусток ще не почався, людей було не багато, то ми вибрали собі апартаменти Pical, в місті Пореч, за цілком доступною ціною.

Спочатку ми планували бути там 7 днів і + 1 день ще не знали, де ночувати, я думала на березі моря, але….Так, ми все-таки забронювали номер в готелі на одну ніч в Загребі. Але потім добре зваживши всі “за” та “проти” вирішили анулювати номер в Загребі і потім про це не пошкодували.

Отже, 10 березня, ми отримали лист-підтвердження, що бронювання в апартаментах Pical пройшло успішно.

Другий важливий крок зроблено!

Куди ми їдемо вже було вирішено. Тепер лишився важливий момент на чому добиратись до Хорватії. Було два варіанти: потяг або літак. Дізнаюсь про потяг, але розуміємо, що ціна не така, щоб і дешева, та + їхати потрібно дуже довго. Так, літаки… Авіакомпаній багато, але нам, щоб і недорого і з комфортом:) Знаходимо цікавий варіант за 4700грн. (квитки туди й назад на двох осіб), це саме те, що нам підходить! Але це не прямий рейс до Загребу, а з пересадкою: Київ — Відень (МАУ) на 7.05 (вперед) — 15.05 (назад); Відень — Загреб (Austrian Airlines) . Виходить, що ціна шара))

Третій крок до мети зроблено!

Такий важливий нюанс, якщо бронювання апартаментів можна анулювати в любий момент, головне встигнути за два дні до дати заїзду, то при замовленні квитків кошти з картки знімають відразу і повернути квитки вже неможливо, про це звісно попереджають.

Ми замовили квитки на літак через інтернет, отримали лист-підтвердження та електроні квитки. Також в call — центрі дізнались, що за добу до вильоту літака ми можемо самі собі роздрукувати посадочні талони та вибрати місця, які бажаємо (звичайно, біля вікна;). Із роздрукованими талонами не потрібно стояти в черзі, все швидко та зручно, раджу всім.

Що ж виходить, що все зроблено, щоб:

– дізнатись, яка вона Хорватія;
– поплавати в Адріатичному морі (саме чисте море в Європі!).

Залишилось лише, щоб час минув (десь 1,5 місяця) швидше. А час він такий – минає дуже швидко.

Отож, ми вже були проінформовані із розкладом автобусів, знали коли, куди та за скільки, завдяки цим сайтам:

http://www.akz.hr/vr/voznired.aspx
http://www.plesoprijevoz.hr/schedulezg.htm
http://www.autotrans.hr/index.php?c=timetable
http://www.tourua.com/ru/maps/world_maps/full_map-19.html
http://www.autobusni-kolodvor.com/vozni_red.aspx?linija=3812&pol=3&dol=11

Все головне зроблено. Вирішили, що потрібно купити Хорватський розмовник, карту країни і в дорогу.

ЧИТАТИ ДАЛІ…>>>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *