У Лондоні зростає мода на екскурсії з гідами-волоцюгами

У Лондоні зростає мода на екскурсії з гідами-волоцюгами

У столиці Великобританії набирають популярність екскурсії з гідами-бездомними. У минулому році кількість бронювань таких незвичайних екскурсійних турів зросла більш ніж у два рази.

Вперше екскурсії по британській столиці з гідами-бездомними були організовані компанією Unseen Tours в 2010 році. Тоді ними зацікавилася 400 чоловік, а в 2014-му число заявок досягло 3000, передає британська преса.

Бездомні і колишні бездомні проводять для всіх бажаючих тури по різних районах Лондона, включаючи Брик Лейн, Камден і Ковент-Гарден, і мають великий успіх. Тільки в першій половині 2015 кількість бронювань виросло на 114% в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року.

На відміну від звичайних гідів, бездомні і колишні бездомні відкривають Лондон для туристів і навіть місцевих жителів по-новому. “Я хочу, щоб людям на екскурсії було весело, цікаво, щоб вони дізнавалися якісь нові речі про Лондон. Але в той же час я сподіваюся, що після нашої подорожі вони подивляться і на бездомних людей в іншому світлі, стануть краще розуміти, як рівень і престиж будь-якого району впливає на людські життя “, – поділився своєю думкою один з гідів компанії Кріс.

Засновники Unseen Tours теж сподіваються, що завдяки проведеному разом з гідом часу люди переглянуть свою думку про бездомних. Адже в складній життєвій ситуації може виявитися будь-яка людина.

Нагадаємо, схожі тури британці організували в Барселоні. Свої гіди-бездомні є також у Празі та голландському Утрехті.

В свою чергу відмітимо, що у Японії стає популярним послуга з котами-гідами, які показують Хіросіму з іншого боку, а саме онлайн сервіс Cat Street View.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *