ІТ- та Еко-фестиваль відбудуться у Кіровограді

Щороку до Міжнародного Дня авіації і космонавтики в Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету традиційно проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених і курсантів. Вона завжди збирала багатьох талановитих дослідників з усієї України, а особливою увагою найчастіше користувалися роботи, що зв’язують авіацію та інформаційні технології. Наприклад: моделюючий комплекс роботи авіадиспетчера FUSION, мобільні процедурні тренажери для розвитку умінь і навичок авіадиспетчера або оцінка безпеки повітряного руху через моделювання потоків повітряного руху.

Цього року КЛА НАУ розширює формат конференції. Багато в чому це обумовлено тим, що в світі триває 4-та промислова революція. Екологічним і IT-технологіям зараз відводиться ключова роль в забезпеченні стратегії сталого розвитку, про яку так багато говорять на всіх рівнях.

Минулого року Льотна академія стала засновником спільнот “Еко-Альянс 4.0” і “IT-Альянс 4.0”. У них увійшли установи, підприємства та приватні особи, зацікавлені в поліпшенні екологічної ситуації в регіоні та в розвитку його інтелектуального потенціалу.

Спільноти постійно розширюються. Успішної акцією IT-Альянсу стало приєднання України до найбільшого Міжнародного турніру з розробки комп’ютерних ігор Global Game Jam. У січні 78 розробників з України зібралися у академії і одночасно з 36 000 своїх однодумців з 93 країн світу протягом 48 годин працювали над проектами.

Наступним міжнародним конкурсом стане участь України у NASA Space Apps Challenge 22 – 24 квітня. Тут від учасників вимагається створити програму, пов’язану з космічними технологіями. Знов-таки, академія стане першим українським вузом, на чиїй базі він буде відбуватися.

12 квітня КЛА НАУ проводить ІТ- і Еко-фестиваль.

У програмі проведуть:

• Семінар Еко-Альянсу і ІТ-Альянсу. Можна буде поспілкуватися з представниками організацій, що входять в Альянси і окреслити шляхи взаємовигідного співробітництва.

• Науково-практичну конференцію, тематика якої охоплює актуальні питання 4-ї промислової революції. За її підсумками буде видано збірник тез.

• Експо-зал. Тут можна буде представити свою комп’ютерну програму, готову чи у розробці, стартап чи сервіс. Почути відгуки відвідувачів, отримати перших клієнтів або розширити ділові зв’язки.

• Лекторій. Можна буде виступити з доповіддю та поділитися цікавим досвідом, показати презентацію про свою сферу діяльності, дати поради новачкам.

• Хакатон. Спеціально для бажаючих створити оригінальне технічне рішення в стислі терміни ми підготували цікаве завдання. Як показав Global Game Jam, таких бажаючих знайдеться багато.

• Турнір з комп’ютерних ігор. Для бажаючих відпочити, повеселитися і показати індивідуальну або командну майстерність.

• Майстер-класи. Для бажаючих навчитися чомусь новому.

І найголовніше, що завжди отримують відвідувачі конференцій – це спілкування. Налагодження нових контактів, народження нових ідей, відкриття нових перспектив.

Участь у всіх заходах безкоштовна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *