Театральний фестиваль “Вересневі самоцвіти” 2015

У 45-му Всеукраїнської святі театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” на Кіровградщині візьмуть участь 13 колективів України та один закордонний театр, повідомила на апаратній нараді в Кіровоградській ОДА директор департаменту культури, туризму і культурної спадщини Валентина Животовська.

За її словами, у святі візьмуть участь театри з Полтави, Києва, Сум, Черкас, Чернігова, Херсона, Хмельницького, Кривого Рогу. Закордонним гостем стане театр ляльок на колесах. Почесним гостем свята буде акторка Ада Роговцева.

У Кіровограді “Вересневі самоцвіти” проходитимуть на 4 майданчиках: театрі ім. м. Кропивницького, театрі ляльок, Хуторі Надія та заповіднику Тобілевичів у с. Арсенівка. Офіційне відкриття свята відбудеться 23 вересня, закриття – 27 вересня. Відкриють свято прем’єрою театру ім. М. Кропивницького – “Щоденник актора” за участі заслуженого актора України Юрія Жеребцова і виставою у ляльковому театрі “Справжній тато”.

26 вересня “Вересневі самоцвіти” проходитимуть на “Хуторі Надія”. Там діятимуть кілька майданчиків, де гратимуть аматорські колективи області. Також саме в цей день відбудеться урочиста презентація ювілейної монети Івану Тобілевичу (Карпенку-Карому). Вперше відкриє і закриє свято на Хуторі Надія військовий оркестр Кіровоградського гарнізону. Діятиме ярмарок виробів майстрів Кіровоградщини.

27 вересня свято переїде до заповідника Тобілевичів у с. Арсенівка

На театральні локації 26 – 27 вересня, говорить Валентина Животовська, забезпечується транспорт. На Хутір Надія можна буде доїхати з площі Богдана Хмельницького о 9.00, до Арсенівки – з площі Героїв Майдану о 9.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *