Італія: безкоштовним Wi-Fi заманює туристів

В Італії стартував державний проект WiFiItalia, завдяки якому на центральних площах міст з’являться безкоштовні точки доступу до всесвітньої мережі. Перші сто почнуть діяти вже цього місяця.

Проект забезпечить Інтернетом передусім невеликі міста з населенням до 2000 осіб, зокрема ті, що постраждали від землетрусів 2016 — 2017 років. Це не тільки допоможе місцевим жителям у разі виникнення надзвичайних ситуацій, але й, на думку влади, зробить невеликі італійські міста привабливішими для туристів.

Крім того, в Римі, Мілані, Болоньї і Флоренції теж з’являться точки безкоштовного підключення. Доступ до мереж здійснюватиметься через мобільний застосунок. Після реєстрації користувачі зможуть підключатися до точок мережі в будь-якому італійському місті. Загалом планується обладнати Wi-Fi майже 7000 площ.

Схожа ініціатива діє в усіх країнах ЄС у рамках проекту WiFi4EU. Завдяки йому муніципалітети отримують фінансування, щоб обладнати безкоштовні точки Wi-Fi в громадських місцях — у парках, на площах, у будівлях. Проект запустили навесні 2018 року, а до 2020-го в кожній країні ЄС з’явиться від 60 до 876 нових точок Wi-Fi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *