Венеціанський кінофестиваль: приз отримав Лоренцо Вігас

Головну нагороду 72-го Венеціанського кінофестивалю – “Золотого лева” – отримала стрічка “Здалеку” режисера з Венесуели Лоренцо Вігаса.

“Драма Лоренцо Вігаса про одностатеве кохання перемогла в номінації” кращий фільм “, – наголошується в повідомленні.

“Срібного лева” кінофестивалю у Венеції отримав аргентинський режисер Пабло Траперо за кримінальну драму “Клан”. Приз за кращий сценарій вручили режисерові з Франції.

Головний приз журі отримав фільм “Аномаліза” Чарлі Кауфмана і Дюка Джонсона про життя чоловіка середнього віку, втомленого від одноманітності життя.

Кращим актором був визнаний француз Фабріс Лукіне за картину “Горностай” (L’Hermine), а кращою актрисою – італійка Валерія Голіно за фільм “Заради тебе” (Per Amor Vostro) .

Венеціанський кінофестиваль тривав 11 днів: з 2 по 12 вересня на острові Лідо. З переаншлагами відбувся позаконкурсний показ документально-політичної картини “Подія” українця Сергія Лозниці про період перебудови 1991 року.

Нагадаємо, іранський режисер Мохсен Махмальбаф, що отримав на Венеціанському кінофестивалі приз імені Робера Брессона, присвятив нагороду своєму українському колезі Олегу Сенцову, незаконно засудженому владою Росії до 20 років суворого режиму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *