Європа: Нові правила для туристів

Остаточний варіант нових правил буде узгоджений до відкриття зовнішніх кордонів, що планується на 1 липня.

Європа визначила правила, за якими пропускатимуть туристів до Шенгенської зони, а також до країн Скандинавського півострова після відкриття зовнішніх кордонів. Про це повідомляє Reuters з посиланням на проєкт рекомендацій, розроблений Хорватією, що наразі головує у Євросоюзі.

Згідно з документом, туристів прийматимуть з тих держав, де епідеміологічна ситуація з коронавірусною інфекцією однакова або краща, ніж в Євросоюзі.

Зазначається, що держави будуть оцінюватися з точки зору кількості тестувань та інших показників: інформація буде оновлюватися кожні два тижні.

Новим правилам відповідатимуть країни, де фіксується 16-20 нових випадків зараження на 100 тисяч осіб протягом 14 днів.

Reuters зазначає, що під цей критерій не потрапляють мандрівники з Росії, США, Мексики, Саудівської Аравії, більшості держав Південної Америки.

Європейські дипломати анонімно повідомили агентству, що сумніваються в прийнятті документа в такому вигляді. «Схоже, в цих рекомендаціях великою мірою бажане видається за дійсне», – підкреслив один з них.

Остаточний варіант обмежень буде узгоджений до відкриття зовнішніх кордонів, що планується на 1 липня.

За останніми даними, у світі загальна кількість хворих на коронавірус наближається до 9,3 млн осіб, померло від інфекції понад 478 тисяч осіб. Перше місце щодо поширення захворюваності займає США, де зафіксовано 2,3 млн хворих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *