Київ: Короткометражні фільми “KieVino”

9-10 червня відбудеться Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KieVino Film Festival. Фестиваль розпочав свою роботу ще у жовтні 2016 року, пропонуючи на своєму сайті статті українських та іноземних режисерів, акторів, продюсерів та всіх причетних до створення кіно. Основна ідея фестивалю – створити унікальний дискусійний майданчик для професіоналів кіногалузі, де кожен зможе навчатися та обмінюватися досвідом, знайти партнерів для співпраці. Про це повідомили організатори.

Головні нагороди фестивалю: “Найкращий фільм за рішенням глядача” та “Найкращий короткометражний фільм”. Крім основних нагород, один із фільмів Національного конкурсу отримає подарунок від фестивальної дистрибуторської компанії Letter To Fest – сертифікат на безкоштовну розсилку фільму на 20 міжнародних фестивалів.

7 червня о 10.00 на прес-брифінгу в кризовому центрі організатори представлять фестиваль та конкурсну програму, яку визначила експертна комісія у складі: Олександр Гусєв – кінокритик, програмний директор фестивалю KieVino Film Festival, голова журі Міжнародного кінофестивалю Marhanets Film Festival; Максим Черних – кінознавець, куратор кіноклубу “Без попкорну”; режисери, сценаристи, продюсери Олена Дем’яненко та Дмитро Томашпольський.

До конкурсної програми фестивалю увійшли 7 фільмів:

“Бамбуль”, реж. Саймон Остерман (2015/ 14’30″/ ігровий/ Німеччина)
“Декороза”, реж. Енріке Булео (2016/ 12’50″/ ігровий/ Іспанія)
“Холодильник”», реж. Максим Сухарєв (2016/04’27’’/ ігровий/Україна)
“Медея”, реж. Микола Засєєв (2017/09’07’’/ ігровий/Україна)
“Скрабл”, реж. Крістіан Сульсер (2014/ 11’25″/ ігровий/ Швейцарія)
“Сни Едіпа”, реж. Олена Єфименко (2016/13’23’’/ ігровий/Україна)
“Кінець”, реж. Нікіта Лисков (2016/08’48’’/ анімаційний/Україна)

Після кожного показу відбуватиметься обговорення фільму разом зі спікерами, кіноекспертами та українськими режисерами, роботи яких відібрані до конкурсу. Режисери, які представлятимуть свої фільми, матимуть можливість відстояти власне творче бачення і донести свій погляд на сучасні проблеми кіновиробництва в Україні.

Модератори дискусії – партнери фестивалю Лара і Євген Мазур, ведучі найяскравіших подій: від заходів державного рівня до масштабних міжнародних фестивалів.

Після перегляду конкурсних фільмів усі присутні кіноексперти проголосують за найкращий фільм. Перед показом фільмів буде проходити дегустація вина та сиру від партнерів фестивалю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *