У Києві на зупинках з’явиться безкоштовний wi-fi

У Києві на зупинках з'явиться безкоштовний wi-fi

У столиці України встановлять сучасні зупинки громадського транспорту з зарядкою для гаджетів, wi-fi та практичними кіосками. Більше половини зупинок Києва обіцяють замінити на “розумні” до кінця цього року.

Пасажири, які чекають транспорт на таких зупинках, зможуть зарядити телефон і скористатися безкоштовним Інтернетом. Кіоски з прилеглої території навколо зупинок демонтують.

“Інвесторів зобов’яжуть розчистити територію в радіусі 20 метрів і прибрати стихійну торгівлю. Натомість інвестор отримає можливість торгувати, скажімо, пресою, безалкогольними напоями, а ще — заробляти на рекламі. Згідно з проектом, на зупинках також будуть обладнані зручні місця для сидіння та зливові стоки, щоб не утворювалися калюжі. Самі ж конструкції будуть зроблені з міцних матеріалів і будуть вандалостійкими”, — повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Дмитро Білоцерківець.

За його словами, другим етапом проекту будуть wi-fi і USB для зарядки гаджетів.

Білоцерківець сказав, що зараз вирішується питання про те, чи буде інвестор відразу встановлювати зупинки з такими функціями або поетапно.

У Києві є 2512 зупинок для громадського транспорту, а вартість їх переобладнання становитиме приблизно $30 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *