Київ: фестиваль сучасного мистецтва “ГогольFest-2015”

З 17 по 27 вересня 2015 яскравими подіями порадує довгоочікуваний “ГогольFest” – Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, вже восьмий за рахунком. Нова його локація – Київ, Національний експоцентр України.

“ГогольФест” класифікується як мультидисциплінарний фестиваль, і тут з ним складно змагатися. Всі 11 днів працюватимуть 14 фестивальних майданчиків. У програмі – близько півтисячі подій: кінопокази, школа документалістики, театральні постановки, мистецтво мімів, мультиплікація, пісочна анімація, музика (сучасна і класична), танець, просто дизайн і дизайн одягу, живопис, архітектура, література, захоплююча дитяча програма. І навіть це ще не все.

Засновник і натхненник фестивалю Влад Троїцький повідомив, що організатори очікують тільки на відкриття 30 тис. гостей, для них підготовлено “синтетичне” шоу – синтез електронної музики, відеоряд і трюки у виконанні повітряних гімнастів. У підготовці фестивалю задіяно більше 4 тис. людей – художників, музикантів, кіношників, танцюристів, артистів цирку.

У театральній програмі – постановки опозиційного театр.doc (Москва) і петербурзька вистава “Життя за царя” в актуальній інтерпретації. Ніяк не можна не згадати і фрік-кабаре Троїцького Dakh Daughters з прем’єрою програми “Як я була Алісою …” Керролла.

Відбудеться конкурс плаката, присвячений темі “Мистецтво війни, любові, миру”.

Серед країн-учасниць – Австрія, Білорусь, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Росія, США, Франція, Швейцарія та Швеція.

Графік роботи

З понеділка по п’ятницю – з 15.00 до 23.30

У суботу та неділю – з 11.00 до 23.30

Вартість квитків

Вхід платний протягом всіх 11 днів.

Вартість вхідного квитка 50 грн., в день відкриття – 80 грн.

Вхідний квиток дає право входу на територію фестивалю і відвідини безкоштовних заходів.

На платні заходи необхідно придбати квиток (онлайн, в касах міста або при вході на територію фестивалю).

Квиток на платні події не вимагає додаткового придбання вхідного квитка.

Для дітей до 12 років років вхід вільний.

Правила мирного співіснування

Відвідування заходу особам у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння заборонено.

На територію фестивалю категорично заборонено приносити алкоголь, скляну тару, холодну та вогнепальну зброю, вибухонебезпечні, наркотичні та токсичні речовини.

Місце проведення фестивалю ГогольФест-2015

м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 (ст.м. “Експоцентр”)

Програму по днях можна знайти на офіційному сайті ГогольFest.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *