Кінофестиваль “Wiz-Art 2016: Народження світла”

Упродовж 6 – 12 жовтня команда Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art подорожуватиме Львівською областю та показуватиме для мешканців маленьких міст найкращі фільми цьогорічного Кінофестивалю “Wiz-Art 2016: Народження світла”.

Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Маршрут подорожі:

6 жовтня – Соснівка;
7 жовтня – Червоноград;
8 жовтня – Радехів;
9 жовтня – Кам’янка-Бузька;
10 жовтня – Моршин;
11 жовтня – Дрогобич;
12 жовтня – Борислав.

В кожному місті відбудуться безкоштовні кінопокази семи короткометражних фільмів. Під час подорожі команда проекту фотографуватиме та фільмуватиме процес. В результаті “7х7х7” буде створено документальне road-movie. Усі охочі зможуть стежити за подією на офіційному сайті фестивалю та на сторінці у мережі Фейсбук.

Варто зазначити, що проект відбувається за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Довідка:

Мистецька формація Wiz-Art – львівська громадська організація, яка вже впродовж 10 років працює у сфері незалежного кіно та кіновиробництва. На рахунку формації десятки проектів та кінопоказів, щорічний Львівський міжнародний кінофестиваль, Wiz-ArtFilmSchool, Львівські кінозустрічі та спродюсовані короткометражні фільми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *