“Комедіада – 2016” відбудеться в Одесі. ПРОГРАМА

Одеса була і залишається українською столицею гумору. У День Сміху веселощі й радість одеситам і гостям міста даруватимуть учасники Міжнародного фестивалю клоунів і мімів “Комедіада – 2016”. Про це 26 лютого розповіла організатор свята Наталія Делієва.

За її словами, нинішнього року “Комедіада” знову розширить свою географію за рахунок друзів із Південної Америки. Саме вони стануть родзинкою фестивалю. В Одесу приїдуть клоуни із Бразилії та Чіли, а також Швейцарії, Вірменії, Ізраїлю, Латвії, Франції. Серед гостей фестивалю гумору – артисти і продюсери із Японії, США, Польщі, Австрії, Італії, Німеччини й Іспанії.

Програмою передбачені гала-концерти учасників фестивалю 31 березня, 1 і 2 квітня в “Домі клоунів”. Також 31 березня пройде гала-шоу “Клоун-марафон”, в ході якого журі визначить володарів фестивальних нагород у шести номінаціях: “Гран-прі”, “Сміхач вищої категорії” за кращу акторську майстерність, “Трюкач вищої категорії” за кращий трюк, “Дуркач вищої категорії” за кращий сценарій і режисуру, а також спецпризи Президента фестивалю “Комедіада” Георгія Делієва і театру “Дім клоунів” та продюсера фестивалю Наталії Делієвої. Крім того, шляхом голосування глядачів визначиться володар Призу глядацьких симпатій “Симпач вищої категорії”.

Традиційно 1 квітня всі учасники “Комедіади” пройдуть клоунською кавалькадою вулицями Одеси і влаштують “перформанс” на Потьомкінських сходах. А центральною подією “Комедіади – 2016” стане “Урочисте засідання клоунів”, під час якого буде підписаний меморандум про співробітництво Міжнародного фестивалю клоунів і мімів “Комедіада” в Одесі з Міжнародним фестивалем клоунів Бразилії, який відбудеться в Ріо–де–Жанейро в 2017 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *