Коронація Чарльза III та королеви-консорт: Букінгемський палац опублікував офіційне запрошення

Букінгемський палац опублікував офіційне запрошення на коронацію Чарльза III та королеви-консорт

Цього тижня Букінгемський палац опублікував запрошення на коронацію Чарльза III та королеви-консорт Камілли Паркер-Боулз, яке офіційно підтверджує, що захід відбудеться 6 травня 2023 року у Вестмінстерському абатстві.

Згідно з заявою представників палацу, помічниками короля було розіслано близько 2 000 запрошень. Над дизайном урочистої листівки працював художник-геральдик Ендрю Джеймсон, який надихався лицарськими мотивами легенди про короля Артура — показового персонажа британського фольклору.

Також палац опублікував новий портрет монарха та його дружини, а ключовим моментом стало те, що тепер титул Камілли Паркер-Боулз звучить як королева, без приставки консорт.

“У перші місяці правління Його Величності мало сенс називати Її Величність королевою-консорт, щоб відрізняти її від покійної королеви Єлизавети II”, – пояснили експерти.

Не обійшлося і без коментарів, які стосуються принца Гаррі та Меган Маркл. Представники Букінгемського палацу заявили, що продовжують сподіватися, що герцоги Сассекські не проігнорують урочистостей та приїдуть на коронацію.

“У палаці дуже розраховують на Гаррі та Меган. Ніхто не знає чи прийняли вони запрошення чи ні, але варто зауважити, що пара не сказала “ні”. Ми сподіваємося, що всі приватні питання вони вирішуватимуть іншим часом, а в день коронації Сасекські таки будуть поряд із родиною”, — заявили представники Букінгемського палацу.

Букінгемський палац опублікував офіційне запрошення на коронацію Чарльза III та королеви-консорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *