Київ: Театральний фестиваль “JoyFest”

Вже вчетверте на початку жовтня проходитиме міжнародний театральний фестиваль “JoyFest” у Києві. Цього року столиця України зустрічатиме театральні колективи з різних країн Європи.

Масштабний захід відбудеться у розкішній “зоряній” залі чарівного готелю “Хрещатик” на майдані Незалежності. Упродовж трьох днів на театральному майданчику проводитимуться різноманітні конкурси та вистави. Відвідувачів очікують безкоштовні перфоманси, майстер-класи від професіоналів своєї справи, міні-виставки фотографій та живопису.

Місце проведення: гранд-хол готелю “Хрещатик” на вул. Хрещатик, 14, Київ. Дата проведення: з 7 по 9 жовтня 2016 року.

Вартість: вхід безкоштовний.

Що буде на театральному фестивалі

“Знайди мистецтво у собі” – девіз проекту. Головна мета заходу – розкрити неосяжний світ мистецтва у якомога більшої кількості українців.

До участі у фестивалі залучаються все більше людей міжнародного руху. Українські театри мають можливість ознайомитися з європейськими традиціями, а іноземці можуть переконатися у готовності до позитивних змін України та помітити здібних і талановитих її жителів.

У 2016 році на “JoyFest” завітає театр з Парагваю. Крім того, очікуються гості і з інших країн: Італії; Вірменії; Литви та інших. Україну представлять театральні трупи з таких потужних міст: Києва; Харкова; Дніпра; Чернігова. Фестиваль не має конкурсного характеру. Журі самостійно встановлює номінації та висловлює рекомендації колективам щодо їх робіт.

На території діятиме декілька локацій:

“Сцена” – відбуватиметься показ театральних вистав;
“Акторська майстерність” – проводитимуться майстер-класи з акторської майстерності від відомих акторів, режисерів, педагогів і т. д.;
“Майстер-клас” – проведення цікавих та пізнавальних майстер-класів для дітей з їхніми батьками;
“Дитяча зона” – вистави, мультипокази та ігри для малечі, творчі заняття з аніматорами;
“Живопис” – відкриється виставка художніх робіт. Проводитимуться зустрічі з українськими художниками;
“Зона розваг та відпочинку” – проведення різноманітних шоу від партнерів фесту. А також фотозона, лаунж-зона, хореографічні виступи, музична програма.

Не пропустіть унікальну нагоду опинитися на єдиному масштабному заході міжнародного рівня, котрий націлений на визнання та розвиток мистецтва у всіх його проявах та напрямках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *