Лондон: Сплачуйте в кафе фізичними вправами

Кафе Run for your Bun розташоване в лондонському районі Ковент-Гарден. Щоб отримати свій ланч, необхідно пройти шестихвилинне тренування, яке включає в себе серію присідань, вправ для преса, випадів для ніг, віджимань, бігову доріжку і велотренажер. Між кожним видом вправ дозволені 30-секундні паузи.

Меню кафе розроблено з урахуванням принципів здорового харчування. У ньому є, наприклад, кускус з фруктами, горіхами і заправкою, пита з овочами і копченим лососем або сиром “халумі”.

Приводом до відкриття закладу послужило нове дослідження David Lloyd Clubs, згідно з яким середній офісний працівник проводить 90% робочого часу, сидячи за комп’ютером. Це означає, що в рік “білі комірці” знаходяться в сидячому нерухомому положенні протягом 1576 годин, або майже 66 днів. При цьому майже третина працівників (28%) вважають за краще користуватися сервісами доставки їжі і обідають прямо за робочим столом.

Нове кафе фінансово підтримує благодійна організація British Heart Foundation. Заклад відкрито 11-13 січня з 11:00 до 15:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *