В Україні пройде Фестиваль “Злочин і пристрасть”

10 грудня у трьох містах України – Києві, Одесі та Вінниці – стартує “Фестиваль молодого кіно: Злочин і пристрасть”. У рамках події буде представлено шість повнометражних картин.

Добірка об’єднає на спільному майданчику скандинавське, прибалтійське, балканське, американське та європейське кіно. Організатор події КМКФ “Молодість” та Eye on Films за підтримки Європейської комісії.

“Прокатний репертуар в Україні дуже обмежений, фактично є залежним від Росії. Фестиваль молодого кіно: Злочин і пристрасть, який ми проводимо разом з Eye on Films (EoF) та компанією Wide відкриває можливості організації спільного кінопрокату з європейськими країнами”, – каже генеральний директор КМКФ “Молодість” Андрій Халпахчі.

У Києві фестиваль пройде у кінотеатрі “Київ” (вул.Велика Васильківська, 19). Вартість квитка 70 грн.

10 грудня/19:30

Панама, режисер Павле Вучковіч (Сербія, 2015, 105 хвилин, трилер, драма, еротика)

У Йована і Майї – секс без зобов’язань. Однак скоро загадкова поведінка дівчини починає викликати у Йована сумніви. Він стежить за нею у соціальних мережах і досить скоро переконує себе в тому, що Майя веде паралельне життя. Заплутавшись у брехні, ревнощах і пристрасті, герой повністю втрачає контроль, намагаючись зрозуміти, хто ж насправді його подруга.

11 грудня/19:00

Людожерка, режисер Наталі Саракко (Франція, 2014, 88 хвилин, драма, еротика)

Ізабель молода, спокуслива, вільна жінка, яка жадає екстремального життєвого досвіду. У якийсь момент вона заходить надто далеко, стає вразливою і невпевненою в собі. Вона боїться любити, оскільки постійно знаходиться на межі скоєння злочину. Та одного дня вона зустрічає Девіда, молодого священика.

12 грудня/19:00

Дві ночі до ранку, режисер Мікко Купарінен (Фінляндія/Литва, 2015, 84 хвилини, драма)

Це стрічка про французьку дівчину Каролін, котрій перенесли заплановану робочу зустріч і тепер вона проведе у Вільнюсі ще одну ніч. Каролін знайомиться з фінським ді-джеєм Йаакко, котрий приїхав до Вільнюса з концертом. Вони насолоджуються товариством одне одного, навіть не володіючи спільною мовою для спілкування. Але вранці все змінюється, а повернення Каролін додому йде не за планом.

13 грудня/19:00

Щастя, режисер Джордан Голднедел (Франція/США, 2015, 90 хвилин, драма, романтика)

Флорану 23. Він живе у Парижі і мріє повернутися до Америки, щоб закінчити коледж. Одного разу влітку він зустрічає Алексію, американську дівчину, яка блукала вулицями Парижу. Вони вирішують поїхати до Нормандії. Упродовж мандрівки Флоран та Алексія досліджують пристрасть, що їх зближує, та конфлікти, що їх відштовхують одне від одного. Вони розкривають у собі нові грані, намагаються визначити, хто вони особисто, професійно і сексуально.

15 грудня/19:00

Чоловік в помаранчевому жилеті, режисер Аік Карапетян (Латвія, 2014, 71 хвилин, драма, жахи)

Містичий трилер про власника великої оптової компанії, який після масового скорочення робочих вирішує поїхати на відпочинок до Італії зі своєю молодою дружиною. Напередодні від’їзду до їх розкішного маєтку проникає один зі звільнених – людина в помаранчевому жителі портового робітника. Він прагне помсти і його наміри дуже жорстокі. Фільм отримав визнання на міжнародних кінофестивалях по всьому світу, а також позитивні відгуки престижних видань про кіно. Це перший латвійський фільм жахів, після знятого в 1992 році Василем Массом фільму “Павук”.

16 грудня/19:00

Хованки, режисер Джоанна Коутс (Великобританія, 2015, 82 хвилин, драма, мелодрама)

Історія про двох дівчат та двох хлопців з Лондона, котрі приїхали у тихий будиночок відпочити від звичного світу, суспільства і політики. Тут починають діяти нові правила. Герої кидають виклик соціальним умовностям та намагаються побудувати утопію, досягти спільного щастя через нові відносини і секс. Тривалість таких стосунків перевірить візит неочікуваного гостя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *