На горі Хом’як встановили сонячні панелі

Проект реалізують Центр соціальних та ділових ініціатив спільно з Карпатським національним природним парком.

У серпні на маршруті “Урочище Вередівський – гора Хом’як” встановили 4 навіси від негоди, 7 лавок, 5 вказівників та 2 інформаційні стенди.

Встановлення сонячних панелей дозволить освітлювати статую Матері Божої у темну пору доби та популяризувати використання відновлюваних джерел енергії на природоохоронних територіях.

“Це було дійсно випробування, оскільки все обладнання було винесене на вершину гори Хом’як вручну монтажниками з компанії Solar Service та працівниками Карпатського національного природного парку, – повідомляють ініціатори. – Зараз відвідувачі можуть відпочити на лавочці, що знаходиться під сонячними панелями, насолодитися краєвидами Українських Карпат, а також підзарядити свої ґаджети через спеціальні USB-порти”.

Впровадження цієї ініціативи сталj можливbv завдяки проекту “Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України”, що реалізується Фондом розвитку ГО “Західноукраїнський ресурсний центр” спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *