На “поїзді гортензій” можна покататися в Японії

В Японії в сезон дощів уздовж вузької колії залізниці Хаконе-тодзан розквітають тисячі гортензій. У цей період безліч людей з різних куточків країни та з-за кордону приїжджає помилуватися квітами, проїхавшись на “поїзді гортензій”.

“Із відходом весни й настанням літа розпускаються яскраві квіти гортензії, що сповіщає про початок сезону дощів (цую). Ці квіти розводять по всій країні (а зараз – вже й по всьому світу), їх цінують за великі грона яскравих суцвіть, які приносять більше кольорів у ту пору року, коли часто-густо стоять похмурі дні. В Японії чимало відомих місць милування гортензіями. Один із популярних напрямків – це залізниця Хаконе-тодзан, де з середини червня до липня уздовж колій розквітають тисячі яскравих квітів”, – зазначає видання.

Лінія Хаконе-тодзан – одна з небагатьох в Японії гірських залізниць, вона складається з двох секцій – основної – від Одавари до станції Гора – й фунікулера Хаконе-тодзан, який піднімається до станції Соундзан. У сезон цвітіння поїзди називаються “поїздами гортензій”.

Наймальовничіші краєвиди відкриваються на 16-кілометровій ділянці між Хаконе-Юмото та Соундзан. Поїзд проходить крутий підйом серед приблизно 10 тисяч гортензій на висоту 750 метрів.

Працівники дороги почали висаджувати гортензії в 1970-і роки. Зі збільшенням їхньої кількості зросла й кількість людей, які приїжджають спеціально, щоб подивитися на квіти, що стали місцевою атракцією й підвищили попит на послуги залізниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *