Новий ресторан в США: замість офіціантів планшет

Для тих, хто хоче відпочити від спілкування з людьми хоча б за обідом, новий ресторан Eatsa в Сан-Франциско пропонує повністю автоматизовае замовлення страв. Як повідомляє The Guardian, відвідувачі ресторану мають можливість, не викликаючи офіціанта, відправити замовлення прямо на кухню за допомогою планшета iPad. Саму їжу поки готують люди, але не виключено, що і їх теж скоро звільнять, замінивши роботами.

Коли страва готова, вона з’являється в одному з відсіків скляної шафки. Перший час офіціанти в червоних сорочках все ж зустрічали гостей, щоб допомогти їм впоратися з новою формою замовлення. Але незабаром вони зникнуть.

Цікаво відзначити, що в понеділок ресторан відвідали сотні чоловік. На вегетаріанські страви тут встановлені доступні ціни, нижче, ніж у середньому по місту.

Насправді, усунення людини з галузі обслуговування є далеко не новою тенденцією. У Китаї вже давно експериментують із замовленнями через планшет з метою зменшити витрати на персонал і знизити ціни. У Японії готель Nanna-na, який відкрився в липні цього року, повністю вільний від персоналу. Тут роботи використовуються практично для всіх завдань, починаючи від прибирання кімнат і закінчуючи організацією заселення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *