Південно-Африканська Республіка

Південно-Африканська республіка (ПАР) перебуває на безпосередньому півдні континенту Африка. З двох сторін омивається океанами – Індійським і Атлантичним. ПАР територіально межує з Мозамбіком, Намібією, Лесото, Свазілендом, Зімбабве і Ботсваною. А місто Тсване є столицею країни. До березня 2005 року Тсване носило ім’я Преторія.

Клімат ПАР, як і взагалі клімат південної Африки різносторонній, десь тропічний, а десь – субтропічний. Зазначимо, що найкращим часом року для відвідування ПАР є весна. Але якщо ви плануєте побувати в національних парках, то червень і липень стануть для цього найсприятливішими місяцями. Оскільки в цей час погодні умови більш комфортні для туристів.

Флора і фауна Південної Африки дуже різноманітна. Крокодили, отруйні змії, величезна чорна африканська свиня, златокроти, кафрські довгоноги, тушканчики, антилопи-стрибуни і багато інших тварин дикого світу. На території ПАР є прекрасні заповідники, такі як Лотені, Свамп, Веллі, Вайлдернесс, Королівський Національний парк. Південно-Африканська республіка подарує незабутні дні, ви поринете в багатогранну і незабутню красу тваринного і рослинного світу.

Цікаво, що країна має не одну, а кілька офіційних мов, а саме – одинадцять мов різних етнічних груп. Але найбільш популярною, безперечно, є англійська та африканс. Не менш різноманітний і релігійний склад. Тут прекрасно уживаються і мусульмани, і християни, і іудеї, і ще безліч вірувань аборигенів. Націй в Південній Африці не менше: метиси, бушмени, африканери, англійці, нгуни, коса і готтентоти.

Кожен турист має повне право на ввіз і вивіз місцевої валюти, кредитних карт і дорожніх чеків. Крім того, не забороняється ввозити сигарети, сигари, тютюн і вина з єдиною умовою – досягнення вами повноліття. Причому це можна здійснити без сплати мит. Однак забороняється ввозити свіжі овочі і фрукти, необроблені метали, діаманти, зброю і наркотичні речовини. Обов’язково перед в’їздом в ПАР зареєструйте свій стільниковий телефон, інакше в іншому випадку його заблокують.

Офіційна валюта в ПАР – це південноафриканський ранд, який дорівнює ста центам. Обміняти свої гроші кожен турист цієї країни Південної Африки може на вокзалі, в аеропорту або готелі. Також цілодобово можна скористатися банківськими офісами в аеропорту.

Південно-Африканська республіка запрошує туристів відвідати свої визначні пам’ятки

Звичайно ж, варто відзначити, що найбільш сприятливий час для подорожі до ПАР по праву вважається Різдво. Нижче представлені десять найпопулярніших пам’яток, де дійсно варто побувати.

Столова гора (Table Mountain) – це висока гора, що має плоску вершину. Знаходиться це природне диво поблизу Кейптаун. Практично кожен турист Південної Африки обов’язково пробує підкорити дивовижну вершину, саме тому столову гору можна назвати ключовою пам’яткою.

Острів Роббена знаменитий тим, що розташована на ньому досить відома в’язниця, у якій протягом 18 років просидів Нельсон Мандела. Розташований острів в семи кілометрах від берегів ПАР.

Дорога садів (Гарден-Рут) популярна серед туристів настільки різноманітною природою. Це колиска китів, тюленів і дельфінів. Крім цього, Гарден-Рут має близько 300 видів неймовірно красивих і різнокольорових птахів. Розташована ця пам’ятка на узбережжі Південної Африки. Починається вона в Млссель-Бей і доходить до Штормовий Річки.

Нісна – це дуже миле і по-своєму чарівне містечко. Дійсно приголомшливе місце для незабутнього проведення часу і відпочинку. Має прекрасну атмосферу, яка привертає художників. Безумовно, тут варто зупинитися, тим більше, місцеві ресторани славляться дуже смачною кухнею. Знаходиться це місто посередині Гарден-Рут.

Штелленбош – це друге за своєю величиною місто в ПАР, яке було засновано ще в 1679 році. Настільки висока популярність і інтерес туристів до цього міста засновані на особливому винному маршруті, який об’єднує цілих 44 підвали.

Oudtshoorn (більш відоме як Страусова столица) – це не просто місце, де можна помилуватися страусами, а й спробувати страусові яйця або м’ясо, і навіть ковбаси з екзотичного пташиного м’яса.

Дурбан є третім за величиною містом в ПАР, причому самим дружелюбним, напевно. А “Золота Миля” – це найвідоміше місце цього міста, яке являє собою послідовність пляжів, які просто заповнені серфінгістами. Також тут можна помилуватися приголомшливим Акваріумом і відпочити в найближчому готелі чи ресторані.

Національний парк Крюгер – найстаріший парк, заснований в 1898 році. Він знаходиться приблизно в 5 годинах їзди від Йоганнесбурга в північному напрямку. Саме там можна зустріти буйвола, слона, леопарда, лева і носорога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *