Порада: чому варто придбати парео?

Порада: чому варто придбати парео?

Під час літніх пляжів і сильної спеки парео стало незамінним і універсальним одягом, який вже став виходити за рамки купальних костюмів. Якщо навчитися користуватися цією річчю з розумом, то можна приховати недоліки фігури, якщо вони є, а також підкреслити її переваги. Для цього необхідно вивчити, як правильно зав’язувати парео і підбирати його під свій тип фігури.

Парео

Парео – це великий шматок тканини, зазвичай має прямокутну або квадратну форму, з яскравими кольорами та візерунками. Практично всі жінки будь-якого віку знають, що це таке, і мають у своєму гардеробі хоча б одну таку дрібницю.

Вважається, що батьківщиною парео є острів Таїті. Якщо вірити місцевим переказам, то одного разу, одна з найкрасивіших дівчат острова вийшла на пляж в екстравагантному вбранні. На її стегнах, вміло зав’язаний, красувався шматок тканини небаченої краси. Після такого явища всі місцеві дівчата стали повторювати такий цікавий наряд.

Невідомо, правда це чи ні, але незабаром парео стало національним костюмом острова Таїті. Краса тканини і яскраві візерунки стали привертати увагу туристів, таким чином, з часом, парео дійшло і до нас і зуміло набрати величезну популярність.

Якщо користуватися парео вміло, то можна приховати недоліки своєї фігури. Наприклад, якщо у вас широкі стегна і виступаючий живіт, то пов’яжіть парео навскоси по животу, зробивши бантик трохи вище талії. Коротке парео, зав’язане на стегнах, може візуально збільшити ріст. Якщо у вас зовсім немає талії, то можна пов’язати парео низько на стегнах, щоб їх візуально збільшить, а талію зменшити. Якщо її туго пов’язати на грудях, то можна їх візуально збільшити.

Парео – незамінний елемент пляжного одягу. Якщо ви відпочиваєте десь в пляжній зоні, пансіонаті або на курорті, то зовсім не обов’язково тягнути на себе майки, шорти, сарафани, щоб вийти на пляж або сходити в магазин за водою. Досить пов’язати легку хустку, яка замінить весь перерахований вище одяг. Адже найголовніша перевага – величезна кількість способів того, як красиво зав’язувати парео.

Парео добре захищає від сонячних променів. Якщо вам необхідно прикрити якусь частину тіла, то легка тканина зовсім не заважатиме, а ще й прикрасить ваш зовнішній вигляд.

Зазвичай парео підбирають під колір вашого купальника. Зараз модельєри вже спростили процес вибору парео – вони створюють цілі комплекти, в які вже входить купальник і парео одного тону або навіть однакового кольору. Але якщо ви купили купальник окремо, не турбуйтеся, ви зможете з легкістю підібрати потрібний відтінок парео, їх різноманітність дійсно вражає.

Найкраще колір свого парео і купальника вибирати залежно від своєї фігури, для дівчини з пишними формами не завжди підуть занадто яскраві і великі візерунки на пляжній хустці, і, навпаки, занадто худенька дівчина зможе надати собі трохи об’єму за рахунок такого забарвлення. Але, звичайно, вибір залишається за вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *