Програми для мандрівників

Орієнтація на місцевості. У місті необхідно знати, як і куди дістатися, але на цьому теж довго зупинятися не будемо. Куди піти? Що подивитися? Таким питанням задавався будь-який турист в незнайомій місцевості. Для таких людей існує Redigo. Не тільки пам’ятники: музеї, заповідники, нові події все це є в базі даних Redigo. З цим додатком ви точно не занудьгуєте далеко від дому.

Щоб розуміти місцевих городян необхідні лінгвістичні програми. Одним з яких є Tourist language learn & speak. Смартфон сам скаже за вас необхідну інформацію. Відмитимо, що фрази лише ключові і обговорити всю глибину класичну іспанську літературу в її смислових відтінках – у вас не вийде. Звичайно, варто згадати додаток Google Translate. Мало того, що вона може перекладати текст і мову, так і ще те, що написано на вивісках. Завдяки йому ви ніколи не переплутаєте назву населених пунктів або дізнаєтеся все про акції в супермаркетах. До речі, про супермаркет: там не завжди можна знайти обмінний пункт.

Про стан курсу валют, можна дізнатися з додатком XE Currency. Завдяки йому будемо знати, який курс адекватний, а який ні. Ще одна корисна штуковина Free Zone – ця програма підшукує незапароленні точки доступу до Інтернету, а також і точки з паролями, які вже відомі. До речі, для щоденного використання в роз’їздах по рідному місту – штука вельми корисна.

Насамкінець згадаємо TripAdvisor, він фантастично універсальний: підшукає вам готель, місце відпочинку і докладно розповість про пам’ятники. Летіть, їдьте, пливіть і йдіть разом з нами в ногу з часом. Відкривайте для себе нові міста і країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *