Путівник для біженців випустили у Франції

Французьке видавництво Guides de Routard, що займається випуском путівників для туристів, видала перший в країні путівник для біженців. Як повідомляє The Local, тираж склав чотири тисячі примірників.

Невелика книга, яка називається Hello !, включає в себе 85 сторінок і складається виключно з ілюстрацій. На них, наприклад, пояснюється, як виглядають мечеті і церкви, як користуватися банкоматами або, що робити в ситуаціях, коли потрібна допомога лікаря.

Ініціатором випуску путівника став засновник Guides de Routard, Філіп Глогуен (Philippe Gloaguen). Він зазначив, що ідея прийшла до нього після того, як він зіткнувся з бездіяльністю влади в питанні біженців.

Відзначається, що частина тиражу поширить FNARS – організація, яка надає допомогу біженцям в центрах тимчасового утримання у всій Франції.

Останнім часом через нестабільну ситуації в країнах Африки та Близького Сходу в держави Європи прибуває все більше число мігрантів. Згідно з планом, запропонованим Єврокомісією, біженці повинні розподілятися по країнах ЄС пропорційно їх населенню, економіці, рівню життя та іншим факторам. Наприклад, Франції необхідно буде розмістити 14,7 відсотка біженців, Німеччині – 18,42 відсотка. Всього держави Євросоюзу домовилися прийняти у себе 32 000 мігрантів протягом двох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *