Ресторанний Львів: де варто побувати

Всім відомо, що окрім своєї архітектури, Львів славиться ще й оригінальними закладами. Кожен з яких має свої незвичайні традиції. Різні кафе покажуть ще одну сторону багатогранного містечка України. У них ви зможете побачити багатий колорит і відчути дух українців.

Криївка

Воістину патріотичне кафе. Знаходиться воно в непримітній арці в самому центрі міста. Щоб потрапити всередину потрібно сказати на вході гасло – секретний код – Слава Україні!, після чого ви повинні випити чарку алкогольного напою медовухи. Жителі міста стверджують, що саме після цієї чарки стає зрозуміло “москаль” ти чи свій. Це далеко не всі родзинки в цьому закладі . Вмостившись у залі і замовивши собі порцію смакоти, ви не очікуєте, а до зали заходять справжні офіцери і шукають “москалів”. Якщо ж вас застукали, то можуть повести в карцер і щоб звідти вибратися вам потрібно буде можливо заспівати українську пісню. Такі перевірки бувають раз на кожні дві години. Багато туристів знають про ці правила, і все одно весело і кожен раз заново сприймають такі жарти.

Крива липа

Тут ви можете спробувати східноєвропейську кухню. Також тут досить часто показують арт-хаусне кіно. Цей заклад досить популярний серед місцевої молоді, але й туристи із задоволенням його відвідують.

Зеник Митник

Це затишний паб, оформлений в стилі прикордонної служби Заходу. Головним героєм тут виступає Зеник Митник, на честь якого кафе і названо. Найпопулярнішим блюдом тут є деруни.

Найдорожча ресторація Галичини

Досить незвичайне заклад, який може похвастатися не тільки смачною кухнею, а ще й незвичайними традиціями. При наявності картки ви маєте знижку 90%, в іншому випадку ви загрузнете в кредитах. В меню ціни вказано такі, що і справді відповідають назві ресторану.

Пструг, хліб та вино

Домашнє вино і дуже смачні страви з риби. Ви потрапляєте в дуже затишне приміщення, в якому можна відпочити і розслабиться. При цьому смачно поїсти, і досить недорого.

На бамбетлі

У цьому комфортному кафе можна сидіти на підвіконнях, і взагалі відчувати себе як вдома. Не потрібно переживати про те як будуть дивитися інші, адже тут всі стають друзями.

Кумпель

Найсмачніша пивоварня Львова, в якій присутня патріотична кухня. Місцеві кажуть, що це досить хуліганське місце, бо тут можна ні в чому собі не відмовляти. Що саме вони мають на увазі, перевірте самі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *