Що взяти з собою в поїздку до Єгипту

Збори в далеку подорож краще не відкладати на останній момент, але, як часто трапляється, завдяки рутині повсякденних справ остаточна упаковка відбувається буквально в день вильоту. Для того, щоб не забути найпотрібніші речі, найкраще завчасно підготувати максимально докладний список, звіряючись з яким варто збирати аптечку і валізу.

Перелік основних речей, без яких ніяк не обійтися в подорожі Єгиптом, виглядає приблизно так:

Документи і гроші. Паспорти, квитки, ваучери, страховки, готівкові гроші, банківські картки і дорожні чеки, а також блокнот і ручка – все це повинно знаходитися в надійному і легкому для доступу місці.

Акумулятори та зарядні пристрої, змінні носії для фотоапаратів та іншої техніки.

Сонцезахисні окуляри і різні косметичні креми для захисту шкіри. Клімат Єгипту досить специфічний, шкірі однозначно знадобиться серйозний захист від палючих променів Сонця.

Одяг “на вихід”: Єгипет – мусульманська країна, в якій пляжні шорти зовсім не підійдуть для вечірньої прогулянки містом.

Тим, хто подорожує в зимовий період, може стати в нагоді светр або куртка.

Жінкам необхідно взяти з собою шаль або хустку, інакше вхід в релігійні місця буде закритий.

Спеціальний пояс зі вставками для пляшок з водою. Річ специфічна, яку можна купити на місці і яка буде вкрай корисна: в жаркому кліматі дуже швидко настає зневоднення.

Курцям не буде зайвим взяти з собою сигарети. Тютюн місцевого виробництва має специфічний смак і не кожному сподобається, а ціни на імпортні пачки досить високі.

Аптечка. Візьміть з собою стандартний для вас набір ліків. Обов’язково серед них має бути засіб від розладу шлунка і травлення (це поширена проблема туристів в Єгипті): активоване вугілля та інші засоби, які підходять саме Вам. Не зайвим буде бинт і бактерицидний пластир. Аптеки в Єгипті буквально на кожному кроці, але в цій країні високі ціни на медикаменти.

Засоби особистої гігієни: шампунь, зубні щітки, приладдя для гоління – якщо ви не впевнені, що в готелі такі будуть надані.

Спрей від комах, якщо плануються нічні екскурсії, і фумігатор, якщо готель знаходиться на 2 лінії і не є 5-зірковим. Пластини краще купити в місцевій аптеці, вони більш ефективні в боротьбі з місцевими комахами.

Невеликий розмовник або завантажте спеціальний додаток-словник на свій смартфон чи планшет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *