Таїланд дасть туристам мультивізи на півроку

Таїланд дасть туристам мультивізи на півроку

Влада Таїланду схвалили введення багаторазових шестимісячних віз для туристів, повідомляє Bangkok Post. Піврічна віза коштуватиме п’ять тисяч бат (близько 142 долара). Як зазначає видання, разовий в’їзд в країну обходиться мандрівникам в тисячу таїландських бат.

Міністр туризму та спорту Таїланду Кобкарн Ваттанаврангкул заявила, що введення таких в’їзних документів допоможе залучити в країну більше туристів. Спочатку чиновниця пропонувала кабінету міністрів ввести мультивізи строком на рік, однак така ініціатива не отримала підтримки.

“Це добре для початку, але для багатьох гостей країни навіть півроку можуть виявитися недостатнім терміном”, – зазначив Чароен Вангананонт, президент асоціації тайських турагентів.

Рішення про мультивізу набуде чинності через 60 днів після офіційної публікації відповідного документа в Королівському віснику (урядовій газеті Таїланду).

Bangkok Post пише, що введення піврічних мультивіз – частина державного плану розвитку туристичної галузі Таїланду. Метою програми, зазначає видання, є збільшення турпотоку в менш популярні на даний момент у мандрівників регіони, а також поліпшення якісного складу туристів (залучення більш респектабельної цільової аудиторії).

У перші сім місяців 2015 в Таїланд прибуло на 30,7 відсотка більше іноземних туристів, ніж в аналогічний період 2014 (число в’їздів в країну виросло до 17,5 мільйона). Місцева влада розраховують, що в 2015 році року країну відвідають 29 000 000 туристів (в 2014 році їх було 24,8 мільйона).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *