Соціальний арт-пленер “GREEN LIFE” пройде у Шаяні

У Шаяні на Хустщині проходить соціальний арт-пленер за участі відомих українських художників “GREEN LIFE”.

З 14 до 23 жовтня у містечку Шаян проходитиме соціальний арт-пленер “GREEN LIFE”. Його головна ідея – крізь призму сучасного українського мистецтва, об’єднавши три покоління митців, показати важливість створення нових екологічних та енергозберігаючих проектів, продемонструвати великий інтелектуальний потенціал України та звернути увагу на відновлення чистоти Карпат, які називають “легенями Європи”.

Учасниками еко-арт-проекту стануть відомі українські художники: Віктор Рижих, Микола Маценко, Віктор Сидоренко, Олена Рижих, Анна Міронова, Юрій Пікуль, Артем Волокітін, Тетяна Маліновська, Антон Логов, Ніна Мурашкіна, Марія Кривопішина та інші.

Фіналом пленеру стане презентація картин 22 жовтня в Мукачівському замку Паланок. На початку ж грудня в Києві буде проведена мультимедійна презентація каталогу проекту та документального фільму “GREEN LIFE”, а також організована велика виставка картин в одній із відомих галерей або музеї.

У каталозі, що вийде після завершення проекту, буде опубліковано фото-звіт про місце, де проходила унікальна арт-подія, та роботу художників.

Організатор заходу – LIGHT ART FOUNDATION. Проект здійснюється за підтримки “Інституту проблем сучасного мистецтва”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *