Скандал: Шалений рахунок виставили туристам

Вісім китайських туристів були втягнуті у суперечку після того, як їм виставили рахунок на понад 16500 шекелів (€ 3910) у ресторані в ізраїльському селі Абу-Гош, де страви, як правило, відносно недорогі.

З’ясувалося, що висока вартість їжі в ресторані, також під назвою Абу-Гош, виникла через те, що туристам порахували € 953 за окрему кімнату, € 155 за аперитив, € 1406 за спиртне, € 748 за основні страви і € 322 за десерт. Також їм нарахували € 558 за обслуговування, – інформує видання The Independent.

Село Абу-Гош, в горах недалеко від Єрусалиму, популярний у туристів з-поміж місцевих сільських ресторанів, багато з яких спеціалізуються на хумусі (закуска з нутового пюре, до складу якого зазвичай можуть входити: оливкова олія, часник, сік лимона, паприка, сезамова паста).

Рахунок був опублікований Асоціацією туроператорів Ізраїлю, яка розкритикувала ресторан і сказала: “Може китайців і мільярд, але не всі вони лохи”.

Проте, один з власників ресторану, Джаудат Ібрагім заявив, що рахунок був виправданий і це “реалістична вартість” їжі.

Він сказав: “Я отримав телефонний дзвінок про те, що група китайських туристів хотіла б прийти до ресторану, за умови, що ми закриваємо ресторан для всіх інших відвідувачів. Йдеться про п’ятницю, а в п’ятницю і суботу є найбільш напружені дні тижня. У нас є місця на 300 осіб, і ми закрили заклад для цієї групи, щоб вона мала всі місця для себе”.

“Вони сиділи там з третьої години в у п’ятницю до півночі, випили і стали галасливими і п’яними. Вони попросили мене купити алкогольні напої, за які я заплатив тисячі шекелів. Вони попросили 30 кг фаршированої баранини та інших страв. Це був не той випадок, коли вони поїли і пішли, вони навіть взяли всі свої рештки з собою”.

Він додав: “Правда у тому, що я думав, що вони повинні заплатити набагато більше, оскільки у мене не було ніяких інших відвідувачів у той день. Вони насолоджувалися часом і подякували мені, а тепер, через два тижні, вони намагаються очорнити нас. Це була реалістична вартість їжі. У нас є і бюджетні страви, а також є і страви з вартістю, як ті, які вони замовляли. Якщо усе проаналізувати, ви зрозумієте, що це не так багато для того, що вони отримали”.

Ізраїльська турфірма заперечує його версію подій.

Головний виконавчий директор Ізраїльської асоціації туроператорів Йосі Фатталь повідомив Globes, що група прибула до ресторану після 7 години вечора і що ресторан не був закритий спеціально для них.

Він сказав, що вони мали окрему кімнату, у якій вони пробули всього чотири години, і що були також інші відвідувачі у інших частинах ресторану у той же час.

Крім того, він стверджує, що алкоголь не був спеціально замовлений і був розміщений на столі перед прибуттям групи і їм не подавали 30 кг м’яса.

Пан Фаттал сказав: “Асоціація вирішила оприлюднити цей інцидент для того, щоб проілюструвати важливість справедливого та ввічливого поводження з туристами, які приїжджають до Ізраїлю”.

“Вхідний туризм становить близько 15% від загального обсягу експорту послуг з боку держави Ізраїль і є важливим генератором зайнятості на периферії”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *