Стреза, Італія

Містечко Стреза, розташоване на півночі Італії в провінції Вербано-Кузьо-Оссола, приваблює туристів численними природними пам’ятками, які знаходяться в околицях цього курорту. Будь-який великий туроператор,що спеціалізується на Італії запропонує вам відпочинок в цьому чарівному тихому містечку, що нараховує трохи більше п’яти тисяч жителів. Стреза розташовується біля підніжжя невисокої гори Моттароне (1492 м), на березі альпійського озера Маджоре.

Перше поселення в цьому куточку італійських Альп утворено в 998 році. У XIX столітті Стреза стала відомим європейським курортом, мальовнича краса містечка надихала Діккенса, Флобера, багатьох інших письменників, а також відомих поетів і художників. Протягом багатьох років сюди приїжджала на відпочинок британська королівська сім’я; Зараз Стреза – модний курорт, орієнтований на любителів відпочинку на лоні природи.

На території і в околицях містечка є порівняно недорогі трьох зіркові готелі, втім, і прихильники елітного відпочинку зможуть знайти в Стрезі відповідне житло: тут є 5* готелі таі шикарні вілли, що здаються в оренду. Великий інтерес у відпочиваючих викликає мальовнича гора Моттароне, піднятися на яку можна на фунікулері і канатною дорогою. Станція фунікулера розташовується в кінці міської набережної, підйом на гірську вершину проходить в три етапи.

Подолавши перший рівень, туристи виходять на зупинці Альпіно, щоб пересісти в інший вагончик, який здійснює підйом на другий рівень. Але перед тим як продовжити свій шлях до вершини гори, відпочиваючі можуть відвідати тут ботанічний сад, в якому представлені численні види альпійської рослинності. Другий рівень розташований на позначці 1400 метрів, тут потрібно пересісти на канатну дорогу, щоб подолати 92 метри, що залишилися.

З висоти відкриваються дивовижні види на прилеглі гори, альпійські долини, гірські озера і острова. Якщо популярні поїздки в Рим дозволяють протягом двох-трьох днів познайомитися з основними пам’ятками архітектури італійської столиці, то поїздка в Стрезам на будь-яку кількість днів стане відмінним варіантом відпочинку для цінителів природних пам’яток.

Популярністю серед відпочиваючих користуються прогулянки озером Маджоре на екскурсійних катерах. З борту судна можна помилуватися чудовими видами на узбережжі водойми і острови, до яких катери доставляють мандрівників. Знаменитий острів Ізола-Белла славиться бароковим палацом Борромео, в якому розташовується музей, що привертає відвідувачів колекціями гобеленів та італійського живопису, а також залом Наполеона. Прихильників активного відпочинку в Стрезі доступні піші та велосипедні прогулянки схилами гір.

Невелике курортне містечко відоме серед шанувальників класичної музики. З початку шістдесятих років у Стрезі щорічно проводиться музичний фестиваль, що збирає знаменитих виконавців. Відпочинок на альпійському курорті напевно запам’ятається знайомством з кухнею Північної Італії. Стреза знаменита своїм смачними ласощами – маргерітіне, які було створені в середині XIX століття для Маргарити Савойської – першої італійської королеви.

Туристи, які відпочивають в Стрезі, також можуть з’їздити в Турин, така поїздка може зацікавити прихильників екскурсійного відпочинку, а також любителів шопінгу, яких у столиці П’ємонту чекає безліч магазинів. Турин, звичайно ж, не розчарує шопоголіків, адже це місто давно визнано однією зі столиць італійської моди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *