Світильники на пол і стіл

Широке застосування в оформленні інтер’єру заслужено отримали підлогові і настільні світильники. Вони надають інтер’єру завершеність і функціональність. Ми не можемо уявити собі дизайн кабінету без настільної лампи або кімнату, оформлену в класичному стилі без підлогових торшерів, що створюють атмосферу комфорту і затишку. Необхідність правильного вибору освітлювального приладу важко переоцінити.

Настільні лампи

Лампи настільні допоможуть з комфортом працювати, вишивати або читати книги. Освітлювальні прилади найчастіше встановлюють в дитячій кімнаті або кабінеті. Правильно підібрана модель здатна стати стильним доповненням до інтер’єру і прикрасити приміщення, тому при виборі необхідно врахувати його стильову спрямованість.

Прилади відрізняються функціональністю і практичністю. Настільна лампа складається з шнура, вимикача, штепсельної вилки і плафона. Різноманітність форм і відтінків дає можливість купити лампу, яка ідеально підходить до будь-якої обстановки.

Конструкції поділяються за типом установки:

• на вертикальні поверхні за допомогою прищіпки;

• на поверхню столу;

• за допомогою затиску на бічну частину стільниці.

Популярності набули моделі з регулятором світла, коли яскравість можна змінювати. Вартість лампи на стіл залежить від матеріалів виготовлення, наявності прикрас і зображень. В інтернет-магазині svetolux.com.ua можна вибрати варіант, який відмінно підійде до будь-якого оформлення приміщення і забезпечить достатній рівень освітлення.

Торшери

Торшери – освітлювальні прилади, які надаю затишок і комфорт будь-якому приміщенню. Вони можуть мати підлоговий, настінний і настільний типи розміщення. Найчастіше світильники такого типу використовуються в вітальні. Оригінальні незвичайні моделі можуть стати стильною деталлю кімнати і прикрасити її, тому рекомендується купити торшер виходячи із загальної стильової спрямованості https://svetolux.com.ua/torshery-1.html.

Конструкція складається з підставки, яка виконує функцію ніжки, і абажура, який може бути виконаний з тканини, пластика і інших матеріалів. Можна використовувати освітлювальний прилад для зонування приміщення. Моделі відрізняються легким вагою і високою мобільністю.

Існує кілька різновидів:

• класичні – з однією лампою і м’яким світлом;

• для читання – з двома лампами і регульованим штативом;

• декоративні – різних розмірів і кольорів.

Вартість варіюється в залежності від матеріалів виготовлення і наявності додаткових елементів. В інтернет-магазині з широкого асортименту можна вибрати модель, яка підійде для маленької квартири або величезного заміського особняка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *