У Львові відбудеться Mini Maker Faire

26 листопада Kyiv Maker Faire разом з Львівською ІТ-школою УКУ та Управлінням ІТ Львівської міської ради організовують перший фестиваль мейкерства у Львові. В ньому візьмуть участь понад 50 проектів, котрі отримують унікальну можливість гуртом презентувати свої доробки — від ідей мобільних додатків до інноваційних моделей робототехніки.

“Мейкерами” вважають тих, хто створює, а не просто споживає. Простіше, maker – це той, хто створює своє своїми силами і своїми думками. Традиція Maker Faire зародилась у 2006 році в Каліфорнії, нині подібні виставки-ярмарки щорічно відбуваються в більш ніж 120 містах світу. В Україні захід відбуватиметься вшосте.

Lviv Mini Maker Faire стане платформою для тих, хто цікавиться візуальними, технологічними та інтелектуальними новинками сучасності. Тут буде цікаво як прихильникам інтерактиву, так і монотонного споглядання. І що важливо, кожен матиме змогу навчитись оригінальним лайфхакам як у практичних ремеслах, так і в оперуванні інформацією.

Даний фестиваль зацікавить, насамперед, мейкерів, стартаперів, студентів, викладачів ВУЗів, науковців, представників бізнес-компаній та медіа-спільнот та працівників ІТ сфери.

В програмі фестивалю — виставка, лекції, майстер-класи, презентації, ярмарок вакансій, музика та арт-лабіринт.

Де: Український католицький університет (м. Львів, вул. Козельницька, 2А).

Коли: 26 листопада з 11:00 до 19:00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *