У Венеції позеленіла вода у Гранд-каналі

У Венеції позеленіла вода у Гранд-каналі

Експерти встановили, чому вода у Гранд-каналі італійської Венеції забарвилася у яскраво-зелений колір.

Зазначається, що речовиною, яка забарвила воду, виявився флуоресцеїн, який найчастіше використовується для діагностики захворювань очей.

Кліматичні активісти заявили, що не причетні до інциденту з водою у Гранд-каналі.

Місцева поліція раніше зазначала, що не виключає жодних шляхів розслідування у цій справі, яка нагадує перформанс аргентинського художника на Венеційській бієнале 50 років тому.

Напередодні стало відомо, що вода в головному каналі Венеції стала флуоресцентно-зеленою в районі мосту Ріальто, поліція розпочала розслідування.

Регіональне агентство з охорони навколишнього середовища отримало зразки зміненої води і працює над визначенням речовини, яка змінила її колір.

Префект Венеції скликав екстрену нараду поліції, щоб зрозуміти, що сталося, і вивчити можливі контрзаходи, повідомило агентство.

Цей інцидент перегукується з нещодавніми епізодами в Італії, коли екологічні групи розфарбовували пам’ятники, в тому числі використовуючи рослинне вугілля, щоб очорнити воду римського фонтану Треві на знак протесту проти викопного палива.

Однак, на відміну від попередніх випадків, жодна група активістів не взяла на себе відповідальність за те, що сталося у Венеції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *