Київ: Фестиваль ядерного стресу “Реакція”

У галереї “Лавра” 23 квітня 2016 року відбудеться фестиваль ядерного стресу “Реакція”, на якому можна буде побачити альтернативу атомній енергетиці, пишуть організатори.

Вже 30 років минуло з дня Чорнобильської трагедії, ще менше з дня трагедії на Фукусімі, але досі немає ніяких альтернатив атомній енергетиці. Працівники громадської організації “Екоцентр” вирішили виправити це становище.

Простір, у якому пройде фестиваль, буде складатися з кількох інтерактивних зон, кожна з яких — погляд ізсередини на атомну енергетику і безпечні альтернативи. Учасники зможуть потрапити до зони ураження, побачать цикл виробництва атомної енергії та спробують шукати шляхи знезараження.

В окремій зоні можна буде потрапити до раю альтернативної енергетики. Тут будуть і сонячні панелі та концентратори, і біогазові реактори, і майстер-класи з економії на індивідуальному і домовому рівні, майстерні-інсталяції безвідходного виробництва і бесіди про загадкову аквапоніку.

Крім цього, на фестивалі пройдуть лекторії, відео-покази, буде організовано художню зону, кожен відвідувач зможе занести книгу на бук-кроссінг, відправити листівку подяки для ліквідаторів. Увечері для всіх — музично-літературна програма.

Організатори обіцяють цікаву, творчу і зрозумілу кожному зустріч, а також і те, що відвідувачі не залишаться голодними.

Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *