В Україні пройде фестиваль “100 фільмів за 100 хвилин 2015”

Прем’єра щорічного Всеукраїнського фестивалю екстремально короткого кіно “100 фільмів за 100 хвилин 2015” в Києві відбудеться 8 – 11 жовтня в кінотеатрі “Кінопанорама”, після чого глядачі близько двадцяти українських міст також зможуть долучитися до події.

100 фільмів за 100 хвилин — це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, які апелюють до глядачів та розповідають абсолютно різнопланові історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи тим самим вислів “стислість – сестра таланту!” Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно лише з одним обмеженням – однохвилинний хронометраж.

Цього року на глядачів чекає цілий ешелон маститих кіномитців, які присвятили себе однохвилинному жанру. Це, наприклад, Дон Херцвальт, живий класик американської анімації, людина, чиє ім’я The New York Times внесла до переліку кращих аніматорів усіх часів, а також численні номінанти на премію “Оскар” серед короткометкого метру, як от британський аніматор Еіон Даффі, та ще низка постійних резидентів важливих світових кінофорумів. Ми не оминаємо й українських митців, роботи яких становлять близько 10% від загальної програми. А глядачі традиційно обиратимуть найкращі серед українських та іноземних фільмів.

Фестиваль проходить у багатьох містах України, від Ужгорода до Донецька та від Києва до Одеси!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *