Від відсутності стратегії страждає туризм в Алжирі

Від відсутності стратегії страждає туризм в Алжирі

Рішення не є складним – воно вимагає політичної волі для реалізації та руйнування кліше та стереотипів. Алжирський туристичний сектор страждає від відсутності належної стратегії.

Національні дебати влади про ситуацію, в якій знаходиться національний туризм, неминучі, поряд з обговоренням шляхів та засобів виправлення цієї ситуації, яка триває надто довго.

Алжирський туризм перебуває у скрутному становищі вже деякий час; це відбувається вже понад чотири десятиліття, коли ситуація погіршилася через відсутність реальної стратегії та політики, щоб вивести його зі стану коми.

На початку кожного літнього сезону влада говорить про заходи та положення, які будуть вжиті для того, щоб переглянути та переосмислити туристичну політику. Але питання, яке залишається і яке порушує більшість фахівців цього сектора: чи справді в країні існує гідна туристична політика та стратегія?

Експерти з алжирського туризму кілька разів нагадували державним органам про гіркий парадокс, який полягає в тому, що “Алжир має нафту, але немає ідей для розвитку туризму”.

Недоказаність, яка багато говорить про реальний стан справ в алжирському туризмі, зведеному до агітації та гуркоту. Чому державним органам не вдається розробити туристичну стратегію для того, щоб підняти туристичний потенціал Алжиру? Це відсутність ідей чи відсутність політичної волі? Ідей багато. В Алжирі є фахівці та експерти, чий внесок неоціненний. Зараз як ніколи потрібні національні зустрічі, щоб врятувати цей сектор, який не справляється порівняно з іншими секторами, які працюють так добре, як тільки можуть.

Повинні бути вжиті серйозні та конкретні заходи, щоб покласти край управлінню, яке зводиться виключно до возу.

Туризм надає сприятливий вплив на економічний розвиток країни. Це правило не уникає уваги інсайдерів цього сектора. Алжир потребує справжнього економічного злету. Однак необхідно, щоб влада припинила безладне управління і абсурдну практику щодо побоювань і роздумів щодо майбутнього країни та її присутності на шахівниці держав, які поважають себе.

За останні двадцять років активність світового туризму зросла приблизно на 30%, і, згідно зі статистикою ПРООН, він досяг рівня, що становить 15% світової економічної діяльності. Це говорить про потенціал, який цей сектор представляє на економічному рівні як вектор та джерело створення робочих місць.

Туризм адаптувався, щоб стати однією з сильних ланок у виробничому ланцюжку в галузі зеленої економіки, надаючи механізми, що дозволяють вписатися в новий підхід, прийнятий усіма структурами ООН у цій галузі, а саме “Стійкий розвиток”. Алжир повинен обов’язково прийняти нові виклики економічного розвитку та активи, пропоновані сектором туризму.

Політична воля та туристична культура повинні повернути своє значення, щоб зробити Алжир справжньою перлиною туризму та долею, здатною вивести країну зі старих кліше, які приносять більше шкоди, ніж користі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *