Цікаві факти про туризм

Кожні 60 секунд у світі зводиться 111 куб. метрів пісчаних замків, а лінія, що залишає по собі літак є своєрідним прогнозом погоди. Ці та ще інші цікаві факти про туризм.

Кожні 60 секунд у світі зводиться 111 куб. метрів пісчаних замків.

Лінія, що залишає по собі літак є водяною парою. Широка лінія може бути ознакою наближення бурі, у той час як більш довга та вузька лінія свідчить про низький рівень вологи та гарну погоду.

Відкрити двері літака під час польоту неможливо. Не дивлячись на чисельні сцени кінофільмів, знадобилося б декілька сильних чоловіків аби хоча б трохи посунути двері.

Найвища гора в світі, Мауна Кеа, розташована на Гаваях. ЇЇ висота приблизно в два рази перевищує базову висоту гори Еверест і, якщо виміряти від морського дна, становить більше 9753 метрів.

Кожні 60 секунд у світі губиться 56 валіз.

Недавнє дослідження показало, що робота у відпустці, навіть перевірка електронної пошти, призводить до того, що ви пам’ятаєте менше про відпочинок.

Вибір відпустки має багато спільного з вашою особистістю. Інтроверти частіше обирають гірські канікули, а екстраверти – відпочинок на узбережжі.

Подорож може допомогти покращити навички вирішення проблем і загальне здоров’я мозку.

Громадяни Австрії мають найбільше часу для відпочинку серед усіх жителів планети. Австрія гарантує працівникам мінімум 22 дні оплачуваної відпустки та і 13 оплачуваних святкових днів протягом року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *