Відень – найкраще місто світу за рівнем життя

Столицю Австрії визнано найкращим містом світу за рівнем життя, Київ посів 176 місце. Такі дані надала консалтингова компанія Mercer, яка опублікувала рейтинг найкращих для проживання міст світу.

При складанні рейтингу фахівці Mercer брали до уваги 39 різних факторів, що впливають на життя людини. У рейтингу одним з основоположних аспектів високого рівня життя є особиста безпека громадян.

Відень вже сьомий рік поспіль стає лідером рейтингу. У десятку кращих міст світу потрапили 7 міст Європи. Крім Відня – це Цюріх (2-е місце), Мюнхен (4-е), Дюссельдорф (6-е), Франкфурт (7-е), Женева (8-е) і Копенгаген (9-е). При цьому в топ-10 також потрапили найбільше місто Нової Зеландії Окленд (3-е), канадський Ванкувер (5-е) і австралійський Сідней (10-е).

Найнижчий рівень життя в Європі – у Києві (176-е), Тирані (179-е) і мінську (190-е). москва і санкт-петербург розташувалися на 167-му і 174-му місцях відповідно.

Європейські міста також домінують за показником особистої безпеки. Першим йде Люксембург, потім Борн, Гельсінки, Цюріх і Відень, який займає п’яте місце. Також до списку увійшли Женева, Стокгольм, Копенгаген, Дюссельдорф, Франкфурт, Мюнхен, Нюрнберг.

У зв’язку з терактами та іншими соціальними негараздами за показником особистої безпеки позиції втратили Париж (71-е), Лондон (72-е), Мадрид (84-е) і Афіни (124-е).

Київ (189-е), санкт-петербург (197-е) і москва (206-е) мають найнижчий показник особистої безпеки в регіоні.

До списку найгірших увійшли гарячі точки планети, серед яких Багдад, Сана, Хартум, Дамаск.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *