Вiнниця готується до “VINNYTSIA JAZZFEST – 2015”

Вiнниця готується до "VINNYTSIA JAZZFEST – 2015"

З 27 серпня розпочав свою роботу iнформацiйний центр фестивалю “VINNYTSIA JAZZFEST – 2015”, який розташовано в ККЗ “Райдуга” (вул. Хлiбна, 1). У ньому вiннчиани та гостi мiста можуть не лише замовити квiтки, а й отримати повну iнформацiю про концерти, – повiдомляє Депaртaмент у спрaвaх ЗМI тa зв’язкiв з громaдськiстю Вiнницької мiської рaди.

19-20 вересня у Вiнницi проходитиме XIX мiжнародний фестиваль “VINNYTSIA JAZZFEST-2015”. Глядачi зможуть насолодитися виступами зiрок свiтової джазової сцени з 9 країн свiту, серед яких джазмени з Швейцарiї, Австрiї, Литви, Естонiї, США, Литви та iншi.

Служба прийому замовлень на концерти фестивалю вже розпочала свою роботу. До 18 вересня щоденно з 10-ї до 19-ї години з перервою з 13-ї до 14-ї години, всi бажаючi можуть замовити квитки як на окремий фестивальний концерт, так i на всi фестивальнi програми одразу. (Увага: на кожний концерт фестивалю необхiдно отримати окреме запрошення!) Служба прийому замовлень розташована у касi концертної зали “Райдуга” (вул. Хлiбна,1).

Вартiсть квиткiв на фестивальнi концерти вiд 30 до 60 гривень. Замовити бiлети можна за номером (0432) 690-025, або ж просто на сайтi фестивалю за посиланням:http://www.jazz.vn.ua. Зателефонувавши, потрiбно назватись та вказати кiлькiсть запрошень та концерти, якi б ви хотiли вiдвiдати. При замовленнi квиткiв вам обов’язково повiдомлять їх вартiсть, мiсце отримання та остаточний час, до якого ваше замовлення є дiйсним.

Зрештою, бажаючим потрапити на концерт залишиться протягом вказаного часу пiдiйти до каси та отримати запрошення. У випадку електронного замовлення людина може, обравши безготiвковий спосiб розрахунку, просто сплатити рахунок в будь-якому банку України протягом наступних 2-х робочих днiв i, з бланком пiдтвердження оплати, отримати вхiднi запрошення на фестиваль у касi.

Iнтернет система бронювання запрошень на концерти фестивалю розроблена вiнницьким науково-виробничим пiдприємством “Спiльна справа”. З усiх питань, якi можуть виникнути при роботi служби прийому замовлень i електронної резервацiї телефонуйте за номером (0432)690-025.

Окрiм цього на сайтi jazz.vn.ua та сторинцi у фейсбуку VINNYTSIA JAZZFEST всi бажаючi можуть познайомитись iз iнформацiю про музикантiв та замовити квитки на концерти фестивалю, взяти участь в акцiях та вiкторинах, якi запропонують органiзатори напередоднi фестивальних концертiв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *