Запоріжжя готується до фестивалю “красок” і …

12 вересня, субота

Татарський фестиваль

З 10:00 до 15:00 на площі Маяковського можна буде спробувати страви татарської кухні, подивитися на татарські танці та обряди, взяти участь у конкурсах і просто весело провести час. Фестиваль організований Запорізьким центром татарської культури “Алтин-Ай”.

Парад колясок

Велике сімейне свято стартує від площі Свободи і продовжиться в “Дубовому гаю”. Учасників чекають гонки на триколісних велосипедах, забіги в повзунках, парад колясок і парад вагітних. Збір на 10:30 на площі Свободи.

Фестиваль Слеклайн

Під цим незвичайним словом ховається новий вид спорту – ходіння по слабо натягнутій стропі. Починаючи з 10:00 на Жданівському пляжі можна буде поспостерігати за тим, як цим видом спорту займаються “бувалі” і спробувати самому. Участь безкоштовно.

Естафета для школярів

У 10:00 на Набережній магістралі стартує XX легкоатлетична естафета серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста (старт біля пішохідного мостового переходу через Набережну магістраль). У ній візьме участь 35 команд, які представлятимуть 525 юних спортсменів. У 10:30 має розпочатися нагородження переможців та призерів естафети. У зв’язку з естафетою буде перекрита Набережна.

Футбол, волейбол і карате

З 10:00 до 14:00 на Центральному міському пляжі пройдуть Кубок міста з пляжного футболу і Кубок міста з пляжного волейболу, а з 10:00 до 11:00 там же відбудуться показові заняття спортсменів Запорізької обласної федерації карате.

Фестиваль вуличної їжі

Продегустувати страви запорізьких кафе і ресторанів можна буде 12 та 13 вересня на Веселці, з 12:00 до 22:00. Крім їжі там будуть танці, музика, розваги та дитячий майданчик.
13 вересня, неділя

Фестиваль фарб

Надихнувшись успіхом попереднього “Холі”, який проходив у Запоріжжі 25 липня, організатори вирішили повторити. Одягайтеся в одяг, який не шкода зіпсувати, і беріть з собою гарний настрій. Фарби можна буде купити на місці. Фестиваль пройде в “Дубовому гаю”, початок о 14:00.

1
2
3
4
5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *