Бідним туристам до Таїланду зась

Острови Таїланду закриті на карантин через пандемію коронавіруса до 30 червня.

Міністр туризму і спорту Таїланду (Phiphat Ratchakitprakarn) оголосив, що після скасування обмежень, введених через пандемію коронавірусу, країна буде орієнтуватися на заможних туристів.

Візит небагатих мандрівників поки не входить в концепцію “державного протоколу”. Тайська влада пояснила, що перевага буде віддана туристам, які забронювали чотирьох- і п’ятизіркові готелі на островах Пхукет, Самуї, Панган і Пхі Пхі.

Уряд розраховує, що в майбутньому сезоні, пік якого припадає з листопада по лютий, до них приїдуть тільки десять мільйонів туристів – це чверть числа відпочиваючих в 2019 році.

Міністр підкреслив, що таке скорочення турпотоку допоможе відновитися навколишньому середовищу і пляжам. Він нагадав, що за період карантину на пісочний берега повернулися черепахи, підпливали до них ламантини, в море були помічені рожеві дельфіни.

“Якщо ми не скористаємося цією можливістю, щоб отримати найбільшу вигоду для галузі, Таїланд програє. Це можливість перезавантажити всю систему туризму”, – зазначив Ратчакітпракарн.

Туристів, за словами міністра, зобов’яжуть надати довідки від відсутності коронавірусу. Туристи повинні будуть протягом 14 днів перебувати на обраному острові.

За даними на 20 червня, в Таїланді виявлено 3147 випадків зараження коронавірусом. Повідомляється про 58 померлих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *