Будинок актриси Емілі Блант можна зняти через Airbnb

Будинок, в якому близько року прожили британська актриса Емілі Блант і її чоловік Джон Красінскі, запропонували зняти через Airbnb. Про це повідомляється на сайті сервісу. Доба оренди житла обійдуться гостям 595 доларів.

За ці гроші в будинку можуть оселитися до 12 осіб, а за кожного наступного гостя доведеться доплатити за 25 доларів. Крім того, в чек буде включено 295 доларів за прибирання.

Площа будинку, розташованого в районі Голівуд Хіллз в Лос-Анджелесі, становить близько трьох тисяч квадратних метрів. У розпорядженні гостей опиняться шість спалень, три ванні кімнати, велика вітальня, окрема пральня, джакузі, парковка на десять автомобілів і великий внутрішній дворик.

Емілі Блант з чоловіком придбали будинок за 2,5 мільйона доларів у 2014 році, проте через рік пара вирішила розлучитися з нерухомістю.

Емілі Блант номінувалася на премію “Золотий глобус” п’ять разів. У 2007 році вона виграла нагороду за роль в телесеріалі “Дочка Гідеона”. Блант знімалася в таких картинах, як “Чим далі в ліс…”, “Грань майбутнього”, “Диявол носить Prada”. Найближчий фільм з її участю, який виходить на екрани, — трилер Дені Вільньова “Сикарио”, показаний в основному конкурсі Каннського фестивалю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *