Фестиваль “Кермеш на Покрову” пройде у Львові

Львів’ян запрошують на фестиваль духовної пісні до Покровського храму УАПЦ. Завтра, 18 жовтня, при парафії Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ (вул. Щирецька, 36) відбудеться ІІ Фестиваль духовної і лемківської пісні “Кермеш на Покрову”.

Розпочнуть захід о 14.30 із молитви за спочилих жертв репатріації, акції “Вісла” і замучених у таборах українців Закерзоння.

Ідея щодо організації лемківського заходу при храмі, у неділю після Покрови, виникла у кліру парафії, оскільки будівничий церкви при її спорудженні використав саме східно-лемківський стиль архітектури.

У заході візьмуть участь: міжпарафіяльний хор “Ставрос” при львівському Ставропігійному братстві св. ап. Андрія Первозванного, два парафіяльні хори Покровського храму УАПЦ, хор “Родина” храму Преображення ГНІХ УГКЦ (вул. Краківська, 21) та хор храму апп. Петра і Павла УАПЦ (вул. Личаківська, 82а), народний хор “Радоцина” (м.Пустомити) та фольклорний ансамбль “ЛемМи” із с. Команчі (Польща).

“Запрошуємо тих, хто має лемківське коріння та й усіх охочих до спільної молитви і вшанування пам’яті жертв тоталітарного режиму. Фестиваль несе віру і надію і має на меті об’єднати людей, адже ми запрошуємо усіх, незалежно від конфесії. Бо саме завдяки любові і миру ми можемо уникнути повторення страшних сторінок нашої історії та перемогти будь якого ворога” – переконаний о. Михайло Садовський, настоятель храму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *