Як заробити на перегляді реклами

Заробляти на перегляді реклами може кожен, розповідає експерт Вольдемар Воронцовський. Життя сучасної людини це життя, що відбувається в море реклами. Вона супроводжує нас всюди, але мабуть найбільше реклами, ми бачимо в Інтернеті. Не важко здогадатися, що в цьому бізнесі крутяться величезні гроші, і найголовніше в тому, що в цьому бізнесі немає переможених. Рекламодавець отримує на свої майданчики мільйони відвідувачів, частина з яких стають клієнтами, давайте і ми з вами заробимо на перегляді реклами.

Все що Вам потрібно для того щоб зайнятися цим доступним заробітком, просто пройти за вказаними нижче посиланнями, зареєструватися на цих спеціальних сайтах для перегляду реклами і заробити свої перші реальні гроші.

Заробляють на перегляді реклами наступними способами:

– Серфінг сайтів – вам надається список посилань, за перегляд яких вам нараховуються реальні гроші.
– Читання листів – нічим не відрізняється від серфінгу, за винятком того що, на деяких майданчиках потрібно відповісти на нескладне питання перед отриманням посилання.
– Проходження тестів-необхідно зайти на сайт рекламодавця і в зазначених місцях (сторінках) подивитися коди, потім внести ці коди в спеціальну форму.
– Виконання завдань-це самий високоприбутковий спосіб заробітку на перегляді реклами. Необхідно заходити на сайт рекламодавця, копіювати посилання декількох сторінок (кількість вказується рекламодавцем) і клікати по рекламних банерах розміщеним на цих сайтах.

Сайти для заробітку на перегляді реклами

SeoSprint-Один з кращих сайтів для заробітку. Завжди є велика кількість сайтів для серфінгу, перегляду листів, проходження тестів і більше 20 000 завдань. Нескладна програма кар’єрного росту. Загалом, відмінний проект на якому можна добре заробити.
SeoFast-перегляди трохи дешевше ніж на SeoSprin але зате їх кількість просто необмежено. Причому навіть за недорогі кліки вам нараховується рейтинг що, важливо.
ProfiTCentR – на відміну від двох сайтів зазначених вище не надає можливості проходження тестів, але за всіма іншими показниками знаходиться на тому ж рівні що і кращі сайти для заробітку.
WMmail-найвідоміший класичний Поштовик, є одним з найстаріших сервісів в даному виді бізнесу. Так само як і на Seo Fast, рейтинг нараховується за всі перегляди, без винятку. Оплата проводиться в доларах.
Vip Promotion-це паралельний проект від SeoSprint, що повторює в повному обсязі всі умови і правила, з єдиною різницею в тому, що на цьому сайті розрахунки виконуються в доларах.
Web-IP – добре зарекомендував себе проект, що налічує вже кілька років. На сайті завжди велика кількість завдань. Прекрасна система нарахування рейтингу за рахунок переглядів.
Wmzona-ще один майданчик, що працює за долари. Має в своєму арсеналі велику кількість завдань для виконання, плюс до всього на відміну від зазначених вище сайтів, надає додаткові способи зработка.

Сайти для автоматичного заробітку на перегляді реклами

Крім звичайного способу, іншими словами ручного серфінгу, існує Серфінг повністю автоматичний і напівавтоматичний. Ці види перегляду реклами дозволяють заробляти без будь-якої активності користувача. Сайти відкриваються автоматично, головне, щоб комп’ютер був включений і мав вихід в інтернет. Одним з головних мінусів даного способу є те, що спонсори такі перегляди оплачують більш скромно. Однак такий заробіток виглядає просто ідеально, коли ви зайняті іншими справами, заробіток відбувається в автоматичному режимі. Тому кожен інтернет підприємець повинен мати в своєму арсеналі хоча б пару подібних сервісів.

SurfEarner-Все що вам потрібно, це зареєструватися на сервісі і встановити в свій браузер, спеціальне розширення від SurfEarner. Після цього, у вас в спеціально відведеному місці (верхня частина браузера), будуть з’являтися рекламні банери. Термін показу банера приблизно близько 20 сек., спливаючий банер абсолютно не заважає вашій роботі або роботі браузера. Після закінчення певного часу банер автоматично зникне, а вам буде зарахована оплата.
P2P.BZ – так само як і SurfEarner потрібна установка спеціального розширення. Після цього в автоматичному режимі будуть з’являтися банери, з вас буде вимагатися підтвердження про перегляд.

Стаття за матеріалами: https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/424-pereglyad-reklami-za-groshi-v-interneti.html.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *