Кавуновий фестиваль відбудеться у Львові

Кавуновий фестиваль відбудеться у Львові

У неділю, 30 серпня, на галявині перед центральним входом у Парк культури у суботу, 30 серпня, відбудеться Кавуновий фестиваль. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Цього року на Кавуновому фестивалі буде організовано 4 головні майданчики: кавуно-марафон, кавуно-конкурси, кавуно-креатив та майданчик “розхламізації” простору. На відвідувачів чекає безліч майстер-класів, конкурсів, кавуно-фітнес, воркшоп з жонглювання, кавуновий манікюр та ще багато цікаво. Новинкою цьогорічного фестивалю стане майданчик “розхламізації” простору. Відвідувачів просять приносити речі для душевно хворих і складати у креативну шафу. Також на цьому майданчику буде встановлений ящик для збору небезпечних відходів (старі батарейки та акумулятори, відпрацьовані люмінесцентні та енергозберігаючі лампи).

Родзинкою свята стане проект “Ковдра дружби”. Відвідувачів просять приносити будь-яку пряжу, з якої зв’яжуть кольорові ковдри для дитячих будинків та будинків перестарілих. Завершиться фестиваль переглядом фільмів просто неба.

“Дуже раді, що ця подія стала щорічною і приваблює все більше увагу львів’ян та гостей міста. Кавуновий фест – це не лише поїдання кавунів, це варіант культурного відпочинку на природі з сім’єю, друзями, якого так прагнуть мешканці. Кличемо усіх гарно провести останній день літа у парку”, – зазначила менеджер подій Парку культури Оксана Наконечна.

Участь у Кавуновому фестивалі безкоштовна, але для того, щоб фестиваль був цікавішим і веселішим організатори зробили умовну плату – один кавун. Кавун можна принести з собою чи придбати у день заходу при вході у парк. Розмір та вигляд кавунів не важливі. Кавуни будуть одразу передані на конкурси та воркшопи, з них будуть робитися безкоштовні напої та смаколики.
Програма Кавунового фесту

Майданчик “Кавуно-Марафон”

14:00 – офіційне відкриття, початок роботи усіх майданчиків

14:00 – 15:00 – кавуно-фітнес

15:00 – 16:00 – інтуїтивне малювання

16:00 – 17:00 – театральна імпровізація

17:00 – 18:00 – воркшоп по жонглюванню

18:00 – 19:00 – майстер-клас – 14 способів поїдання кавунів

19:00 – 20:00 – чайна церемонія

20:00 – 21:00 – кавунова арт-терапія

21:00 – 22:00 – еко-кіно на траві

Майданчик “Кавуно-Конкурси”

  Кавунове Кісточкоплювання
  Кавуновий Боулінг
  Кавунове хулахупокрутіння
  Кавуноскакання в мішках
  Кавунова Лотерея
  Поїдання кавунів на швидкість

Майданчик “Кавуно – Креатив”

  кавуновий карвінг
  кавуновий рестайлінг
  кавуновий манікюр

а також:

  фрі-кавунопоїдання
  фотозона "Селфі з кавуном"

Майданчик “розхламізації” простору

проект "ШАФА" – приносимо речі для душевно хворих і складаємо у креативну шафку (будь-яку чистий одяг)
проект "НЕБЕЗПЕЧНО: КАКА!" або ящик для збору небезпечних відходів (старі батарейки та акумулятори, відпрацьовані люмінесцентні та енергозберігаючі лампи) Ми здамо це все по призначенню!
проект "КОВДРА ДРУЖБИ" – приносьте будь-яку пряжу, клубочки, навіть маленькі! Умільці з усього цього будуть в’язати кольорові квадратики, а потім збирати в ковдри для дитячих будинків та будинків пристарілих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *