ХV Фестиваль “ЧЕРВОНА РУТА – 2017”

У 2016-2017 роках відбудеться ХV Всеукраїнський фестиваль “Червона рута”, який складається з двох етапів – відбіркового і фінального. 17 вересня у Дніпрі відбудеться обласний відбірковий конкурс.

З березня по листопад 2016 року тривають 25 відбіркових конкурсів фестивалю в усіх обласних центрах України та Києві. В них беруть участь понад 3000 осіб – це близько 1000 гуртів і солістів. У кожній області будуть визначені переможці, які отримають право виступати у фіналі фестивалю 2017 року.
Мета відбіркових конкурсів – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

17 вересня 2016 року в Дніпрі відбудеться обласний відбірковий конкурс ХV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута–2017”.

Місце проведення: Училище культури (проспект Дмитра Яворницького, 47)

Організатори:

Департамент культури, туризму та культурної спадщини Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровський обласний методичний центр клубної роботи та народної творчості, Дирекція фестивалю “Червона рута”.

Конкурс є сімнадцятим (перед цим конкурси відбулись у Полтаві, Львові, Вінниці, Черкасах, Запоріжжі, Миколаєві, Конотопі, Одесі, Херсоні, Маріуполі, Чернігові, Лисичанську, Рівному, Києві – І, Луцьку; відбудеться у Кропивницькому) серед 25-ти конкурсів, що проходять з березня по листопад 2016 року в усіх 24 областях України та Києві, відповідно до Плану роботи Міністерства культури України.

В конкурсі візьмуть участь близько 60 солістів та гуртів з районів та міст Дніпропетровської області.

Відбіркові конкурси пройдуть у шести найпопулярніших музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору.

Переможці конкурсу отримають право взяти участь у фінальних змаганнях фестивалю “Червона рута”, що пройдуть у 2017 році в одному з найбільших міст України.

На відміну від інших, “Червона рута” залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме молодих ще невідомих українських виконавців.

Основна вимога участі в конкурсі – виконання трьох пісень українською мовою і жодних вступних внесків. Вхід для глядачів є вільним.

Разом з професіоналізмом, критеріями відбору є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики і виконання. У жанрі українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкам справжньої автентичної народної творчості, а його виконання – максимально наближене до виконання справжніми носіями традиційної народної культури.

Дирекція фестивалю “Червона рута” приймає заявки-анкети на участь у відбірковому конкурсі. Для того, щоб зареєструватися та отримати статус конкурсанта необхідно взяти форму заявки-анкети на сайті фестивалю “Червона рута”: www.chervonaruta.info. Заповнену заявку-анкету потрібно надіслати на електронну адресу фестивалю “Червона рута”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *