росіяни почали менше мандрувати за кордон

Число туроператорів, що працюють на ринку виїзного туризму, за минулий рік скоротилося в два рази, повідомив журналістам віце-президент Асоціації туроператорів росії Дмитро Горін.

“Ми відзначаємо дворазове скорочення числа туроператорських компаній. Влітку минулого року у федеральному реєстрі було понад дві тисячі компаній, зараз – понад 900. Це не просто скорочення кількості туроператорів, а й зниження обсягів туристичних послуг”, – сказав Горін.

При цьому він додав, що туроператорам вдалося уникнути перевиробництва і нових банкрутств у цьому літньому сезоні не було.
За півроку виїзний турпотік з росії скоротився на 33%

Виїзний турпотік з росії в першому півріччі 2015 року впав на третину в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це свідчать дані ростуризму, поширені російським союзом туріндустрії. За даними ростуризму, загальне число поїздок росіян за кордон скоротилося на 24%, а кількість туристичних поїздок – на 33,8%, склавши 5 400 000 проти 8 200 000 у першому півріччі 2014 року.

Серед туристів найпопулярнішим місцем відпочинку в перші шість місяців року був Єгипет, на другому місці – Туреччина, трійку найпопулярніших напрямків замикає Німеччина. Незважаючи на це, турпотік до Туреччини знизився на 25,7%, до Єгипту – на 13,4%, до Німеччини – на 29,6%. Падіння турпотоку до Греції, який також популярний серед росіян, склала понад 50%.

Прес-секретар російського союзу туріндустрії Ірина Тюріна пояснила агентству, що нинішнє падіння виїзного турпотоку стало рекордним за останні 20 років. “Ми спостерігаємо статистику туризму з 1995 року. Такого сильного падіння не було ні в кризу 1998 року (тоді виїзд з метою туризму скоротився на 24,4%), ні в 2009 році (мінус 22,6%)”, – сказала Тюріна.

Наприкінці серпня, нагадаємо, в російському союзі туріндустрії повідомили і про рекордне падіння попиту на туристичні поїздки всередині країни. Виявилося, що росіяни, які відмовилися від закордонного відпочинку, зволіли взагалі нікуди не їхати. Найпомітніше зниження відбулося на російських курортах. Крім того, як з’ясовується, відпочинок в росії за літо подорожчав на 7,5%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *