Що таке туризм, який вплив від нього на світ

Поняття слова “туризм” несе в собі виїзд людини (людей) за межі свого житла на термін більше ніж один день. Повне визначення туризму важко надати, тому що це заняття (хобі) у двох словах не описати. Занадто багато функцій і визначень полягає в цих шести буквах. Більш детальну інформацію щодо визначення можна знайти, заглянувши в довідник туриста.

Багатьом дуже важко з ходу дати визначення туризму. Форум туристів у цьому допоможе.

Якщо людина переміщається за межами свого будинку з місця на місце, якщо людина не веде осілий спосіб життя більше року — то ця людина займається туризмом.

Туризмом займалися ще стародавні люди. Люди тих часів подорожували по світу в пошуках скарбів і нових земель, проповідували, здійснювали паломництво, але вони і не підозрювали, що їх заняття називається туризмом. Першовідкривач Америки теж займався свого роду туризмом.

Глобально туризм став розвиватися в епоху другої світової війни. Причому така глобалізація дала свої плоди. Стала розвиватися легка і важка промисловість (кораблебудування, автомобілебудування, машинобудування) і харчова промисловість, так як людям, що займаються туризмом, потрібно було на чомусь швидко пересуватися і щось вживати в їжу.

Стали будувати хороші дороги, розвинули готельний та ресторанний бізнес. Подорожніх іноді було так багато, що готелі та мотелі, не завжди могли всіх прийняти.

Попит породив пропозицію. Причому з кожним роком ці пропозиції все поліпшувалися і поліпшувалися. З’явилися комфортабельні номери навіть у невеликих готелях. З’явилися різні кухні з дуже смачними наїдками та винами кращих виноградників. З’явилися відмінні автомобілі, пароплави, літаки.

Почав розвиватися спорт, такий як гірськолижний, альпінізм, велосипедний, ралі і т.д.

Виділити можна наступні види туризму:

екстремальний туризм;
екскурсійний туризм;
спортивний туризм;
рекреаційний туризм;
оздоровчий туризм.

Розрізняють ще поняття “туризм” за географічною ознакою і цілі.

Завдяки появі та розвитку туризму, вийшли з економічного застою або просто поліпшили своє становище країни третього світу. Світ став ділитися не тільки на срср і Америку, а й на сотні інших країн. Багато країн розпочали підприємницьку діяльність, дуже швидко розвинувся бартерний бізнес, який приносив відчутну користь і вигоду обом сторонам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *