У філармонії відкрився фестиваль Kyiv Music Fest

У Національній філармонії України відкрився 26-й щорічний міжнародний музичний фестиваль Kyiv Music Fest 2015, повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

Фестиваль відкрився “Вечором прем’єр”, в програмі якого вперше прозвучали різножанрові твори сучасної академічної музики та експериментальний театрально-музичний перформенс.

Kyiv Music Fest 2015 триватиме до 4 жовтня 2015 року. На найкращих концертних майданчиках Києва відбудеться 25 музичних заходів, серед яких 5 симфонічних концертів, 3 хорових, 16 концертів камерно-інструментальної музики та 2 фортепіанні імпрези.

Організатори відзначають, що особливістю цьогорічного фестивалю стане велика кількість українських та світових прем’єр. В цьому році до основних жанрів було додано нові формати: рок-концерт “Важкий синдром” у стилі hard rock і heavу metal, вечір естрадно-джазових композицій та ф’южн-проект. На фестивалі буде представлено сучасну музику 15 країн світу. Свої концерти дадуть відомі на весь світ “Gryphon Trio” (Канада), “Immersio” (Австрія), скрипалі Габрієлле Бруннер (Швейцарія), Антон Скакун (Україна-Бельгія), віолончеліст Денис Северин (Швейцарія) та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *